Atsimenu, kai dar nebuvau krikščionis mane labai erzindavo krikščionys kalbantys apie savo tikėjimą. Tegul jie sau tiki. Nesupratau, kam reikalinga apie tai kalbėti. Aš būdamas ateistu nesiekiau, kad ir kiti taptų ateistais. Kodėl jie nepasilaiko to sau. Kartais girdžiu žmones sakant, ar ne geriausias krikščionis yra tas, kuris tuo gyvena, bet niekada apie tai nekalba? Ar tai neturėtų būti kiekvieno asmeninis reikalas?

Būna, kad žmonės kalba apie savo kokį draugą ar šeimos narį, sakydami, kad jis yra tas idealus krikščionis, gyvenantis krikščionišką gyvenimą, bet apie tai nekalbantis. Vienas mano draugas tai vadina dėdės Normano reiškiniu. Kiekvienas savo šeimoje turime tokį dėdę Normaną. Bet aš noriu užduoti klausimą, kaip tas dėdė Normanas apie tai sužinojo? Matyt kas nors jam apie tai papasakojo. Jei pirmieji krikščionys nebūtų apie tai pasakoję kitiems, mes niekada nebūtume apie tai išgirdę.

ALFA – tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis ir kviečiama asmeniškai išgyventi Švenčiausiosios Trejybės slėpinį bei rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Daugiau informacijos – Alfa kursų tinklalapyje.