Kadras iš rež. Ernesto Jankausko filmo „Čia buvo Saša“ (2018 m.).

„Kinas po žvaigždėmis“ jubiliejinėje programoje ne tik kviečia žiūrėti klasikos hitus ar neseniai kino teatruose matytus filmus, bet ir pristato išskirtines premjeras. Viena jų – kitą trečiadienį įvyksianti nacionalinė Ernesto Jankausko „Čia buvo Saša“ premjera, pasakojanti apie jauną porą, kuri negali susilaukti vaikų ir nusprendžia įsivaikinti.

„Kino po žvaigždėmis“ žiūrovai turės galimybę šį filmą išvysti pirmieji rugpjūčio 14 d. nacionalinėje premjeroje, o visoje Lietuvoje kino teatrus „Čia buvo Saša“ pasieks rugpjūčio 16 d.

„Nežinau, ar yra kas nuostabesnio, negu filmą pristatyti rugpjūtį Valdovų rūmų kieme. Džiaugiamės, kad „Kinas po žvaigždėmis“ suteikia šią galimybę. Tikimės, kad krintant žvaigždėms prieš trejus metus sugalvotas noras sukurti šį filmą ir pasiekti juo platų žiūrovų ratą,išsipildys šioje nacionalinėje premjeroje. „Čia buvo Saša“ – smagus bei emocionalus filmas“, – pasakoja filmo prodiuserė Gabija Siurbytė.

Filmo herojai 30-mečiai Jurga ir Tomas negalėdami susilaukti vaikų nusprendžia įsivaikinti mažą mergaitę. Atvykus į globos namus porai pranešama, kad sistemoje įvyko klaida – vietoj būsimos globotinės nekantriai laukia 12-metis Saša. Direktorė porą įtikina su berniuku praleisti tik vieną dieną.

Kadras iš rež. Ernesto Jankausko filmo „Čia buvo Saša“ (2018 m.).

„Čia buvo Saša“ paliečia šiuo metu itin aktualias temas, apie kurias svarbu kalbėti garsiai. Didžiuojamės galėdami dirbti su šio filmo kūrybine grupe, kurie dalį uždirbtų pinigų skiria superherojams – įsivaikinusiems tėvams“, – teigia šio projekto vadovė Andrė Balžekienė.

Pasaulinė juostos premjera įvyko Talino kino festivalio „Juodosios naktys“ konkursinėje programoje. Sidabrinę gervę už trumpametražį filmą „Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus“ pelnęs E. Jankauskas tęsia vaikų ir tėvų santykių problemų gvildenimą juostoje „Čia buvo Saša“.

Nacionalinės premjeros metu Valdovų rūmuose laukia ir specialus grupės „Tie geresni“ pasirodymas, kurios daina skamba filmo garso takelyje. Taip pat bus galimybė susitikti su filmo kūrybine grupe.

Filmo anonsas:

„Kino pasakos“ informacija