Smuikininkė Lora Kmieliauskaitė. „Sirenų“ vaizdo manipuliacijos „Tiesa/Klaida“ kadras

Muzikos ir medijų performanso „This Order Goes Wrong“ atlikėja smuikininkė Lora Kmieliauskaitė dalijasi savo mintimis apie kritiką teatre ir įvardija tai, ko, jos nuomone, niekaip negalima pervertinti. 

Tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ Lietuvos teatro vitrinoje rugsėjo 29 d. žiūrovai išvys muzikos ir medijų performansą „This Order Goes Wrong”, kurio centre – L. Kmieliauskaitė ir jos smuikas. Šis performansas sukurtas pagal nerimo sutrikimus ir panikos atakas patyrusių žmonių liudijimus, Senekos ir Cicerono tekstus.

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“, vyksiančio rugsėjo 25–spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida“, sujungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa – www.sirenos.lt.

„Tiesa/Klaida“ – tai iš gerų paskatų „Sirenų“ kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis (operatorė Alvita Daukantaitė), kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis. 

Festivalio tarptautinė programa ir bilietai.

Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programa ir bilietai.

„Sirenų“ informacija