Gedimino Šulco nuotrauka

Rugsėjo 6 dieną prie „Bernardinai.lt“ komandos prisijungė Simonas Bendžius – jis tapo naujuoju religijos temų redaktoriumi. Šiose pareigose žurnalistas pakeitė Mildą Vitkutę, kuri toliau bendradarbiaus, rengdama tekstus.

S. Bendžius gimė ir užaugo Joniškyje, Vilniaus universitete baigė žurnalistikos studijas, o vėliau Lietuvos edukologijos universitete įgijo Krikščioniškosios antropologinės pedagogikos magistro laipsnį.

2011–2019 m. žurnalistas dirbo LRT radijo Naujienų tarnyboje – buvo reporteris ir laidų vedėjas. 2010–2013 m. rengdavo ir vesdavo LRT televizijos laidą „Šventadienio mintys“. Iki tol S. Bendžius bendradarbiaudavo su įvairiomis katalikiškomis žiniasklaidos priemonėmis – „Marijos radijuje“ vesdavo jaunimo ir muzikines laidas, kurdavo reportažus „Vatikano radijui“, rašydavo komentarus mėnraščiui „Artuma“.

„Bernardinai man visada kėlė pagarbą kaip savo turiniu išskirtinė, tvirtus etikos standartus turinti žiniasklaidos priemonė. Dienraštis, kuris nuolatinio skubėjimo ir lenktyniavimo fone siūlo kitokį tempą, kviečia sustoti ir į dalykus pažvelgti kiek giliau. Šis dienraštis, be kita ko – unikali erdvė, kurioje gali skleistis intelektuali krikščionybė, kurioje įmanoma dialogo ir pagarbos kito nuomonei kultūra. Visa tai suprasdamas ir besidžiaugdamas naujuoju darbu, kartu puikiai suprantu, kokia atsakomybė tenka, perimant religijos temų redaktoriaus pareigas. Tikiuosi nenuvilti kolegų ir skaitytojų, taip pat kviečiu visus Jus padėti drauge kurti religijos skiltį – rašykite, klauskite, kritikuokite, siūlykite savo temas ir tekstus adresu simonas.bendzius@bernardinai.lt“, – kviečia S. Bendžius.