„Sirenų“ festivalio meno vadovė Kristina Savickienė ir Lietuvos teatro vitrinos koordinatorė Agnė Pulokaitė. „Sirenų“ stopkadras

„Sirenų“ programos sudarytojos – festivalio meno vadovė Kristina Savickienė ir Lietuvos teatro vitrinos koordinatorė Agnė Pulokaitė – svarsto, ar teatrui reikia scenos ir atskleidžia, kas joms teatre pirmiausia. Festivalio programos kūrėjos taip pat įvardija, ar, jų nuomone, teatras yra valstybės reikalas.

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“, vyksiančio rugsėjo 25–spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida“, sujungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa: www.sirenos.lt.

„Tiesa/Klaida“ – tai iš gerų paskatų „Sirenų“ kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis (operatorė – Alvita Daukantaitė), kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis. 

Festivalio tarptautinė programa ir bilietai.

Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programa ir bilietai.

„Sirenų“ informacija