Dainininkas A. Bocelli šv. tėvo Pijaus celėje. Instagram nuotrauka

Daugelio mylimas italų dainininkas Andrea Bocelli savo 61 gimtadienį sutiko pranciškonų kapucinų vienuolyne. San Giovanni Rotondo (Italija) vietovė garsi tuo, kad čia viso pasaulio piligrimai meldžiasi prie vienuolio šv. tėvo Pijaus (Francesco Forgione 1887–1968) nesuirusio kūno. A. Bocelli neslepia savo pamaldumo šventajam – apie šį apsilankymą paskelbta ir atlikėjo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“. Vienoje iš pateiktų nuotraukų – besimeldžiantis dainininkas šv. tėvo Pijaus buvusioje celėje.

„Yra ypatingų vietų, kurių durys plačiai atviros dangaus stebuklams. Vietų, kurios sustiprina meilę ir dvasingumą. San Giovani Rotondo yra viena tokių – maldos ir rūpestingumo – vietų. Kur galėjau patirti Šventovės atnaujinančią jėgą kartu su broliais vienuoliais ir bičiuliais tikinčiaisiais – tai buvo geriausias įmanomas būdas praleisti savo gimtadienį. Neįsivaizduoju geresnės dovanos. Jei išties pagalvotume – toji dovana priklauso mums visiems. Mes ją gauname kiekvieną dieną: gyvybę. Tą stebuklą, kuris perteikia mūsų Kūrėjo malonę“, – socialiniame tinkle teigia A. Bocelli.

Dainininkas A. Bocelli šv. tėvo Pijaus celėje. Instagram nuotrauka

Dainininkas italų interneto svetainei „Foggia Today“ pasakojo, jog šv. tėvo Pijaus globai jis pavedė savo tėtį – prieš pat šiam numirštant. Tai atlikėją paskatino savo gimtadienį atšvęsti šv. Pijaus vardu pavadintoje šventovėje.

Andrea Bocelli gimė rugsėjo 22 d. Tuo metu Bažnyčia šv. tėvą Pijų mini rugsėjo 23 d. Šio gražaus sutapimo (?) akivaizdoje dainininkas ir lankėsi San Giovani Rotondo vienuolyne, kur ne tik meldėsi, bet ir giedojo šv. Mišiose.

Italų muzikos žvaigždė ilgą laiką buvo agnostikas, tačiau 1994 m. grįžo į katalikybę – tam įtakos padarė ir dainininko itin mylima rusų rašytojo Levo Tolstojaus kūryba.

Andrea Bocelli susitikimas su popiežiumi Pranciškumi. Instagram nuotrauka

„Mano tikėjimas užgimė suaugus, – sakė A. Bocelli australų žurnalui „The Catholic Leader“, – kada tapo neatidėliotini kai kurie egzistenciniai klausimai. Supratau, kad priimdami bet kokį sprendimą, mes stovime prieš du kelius – vienas veda į gėrį, o kitas – į blogį. Pasirinkau kelią, kuris atrodė labiau logiškas, kurį mano protas, nors ir ribotas, atpažino kaip vienintelį kelią. Tikėjimas, kurį stengiuosi išlaikyti ir gilinti, yra išties neįkainojama dovana. Tikėjimas mane palaiko diena iš dienos.“

Parengta pagal „ChurchPOP“, „Catholic Herald“ ir „The Catholic Leader“ informaciją