John Price/Unsplash.com nuotr.

Trokšti giesme šlovinti Dievą, giedoti kartu su jaunimu iš visos Lietuvos? Nori savo talentu prisidėti prie Lietuvos jaunimo dienų Šiauliuose? Jei linksi sakydamas „taip!“, prisijunk prie Lietuvos jaunimo dienų šlovinimo choro!

Susibūręs LJD’13, choras savo kelionę iki šiol tęsia giedodamas per didžiuosius Bažnyčios renginius Lietuvoje: LJD, popiežiaus susitikimą su jaunimu Vilniuje ir kituose jaunimo renginiuose. Visus šio choro narius vienija troškimas augti šlovinimo dovanoje ir šioje tarnystėje.

Svarbu yra tai, kad jaunuolis, įsijungiantis į šį chorą, nebus atitrauktas nuo parapijos tarnysčių. Atvirkščiai, choro nariai yra ugdomi ir auginami tam, kad galėtų parnešti savo patirtis į savo parapijas, maldos grupeles, chorelius ir kitas iniciatyvas. 

Choro repeticijos vyksta skirtinguose Lietuvos miestuose, penktadienio vakarais, maždaug du kartus per mėnesį (atsižvelgiant į tai, kuriame mieste yra daugiausia jauniausių choristų).

Kiekvieną sezoną rengiamos choro stovyklos, rekolekcijos, choro šeštadieniai ir pan.

Esi 15–35 metų ir nori kartu leistis į neišdildomų įspūdžių kupiną kelionę? Nedelsk, užpildyk anketą, ir susitikime atrankose!

Atrankos vyks:
- lapkričio 6 d. 19 val. Vilniuje, VAJC patalpose (Aušros Vartų g. 12);
- lapkričio 7 d. 18 val. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5);
- lapkričio 11 d. 19 val. Šiauliuose, Vyskupijos pastoraciniame centre (Tilžės g. 186 prie Katedros).

Registracijos anketa