Naujausias „Magnificat vaikams“ numeris (lapkritis-gruodis). „Magnificat vaikams“ nuotrauka.

Ruduo jau drąsiai šeimininkauja gamtoje, užklumpa mus lietumi ir tamsiais vakarais. Bet švęsdami Visų Šventųjų ir Vėlinių šventes galime sušildyti savo širdis. Apie tai, ką reiškia šios šventės ir kaip turėtume jas paminėti, naujajame Magnificat vaikams numeryje pasakoja kun. Gediminas Tamošiūnas. Lapkričio antrąją, Vėlinių dieną, uždegę žvakeles ir papuošę artimųjų kapus nepamirškite sukalbėti maldelės už mirusius.

Magnificat vaikams visada labai džiaugiasi vaikų laiškais, tad šį kartą spausdiname mūsų skaitytojos Rebekos pasakojimą apie stebuklingą Šnekučių šalį ir jos gyventojus. Pamokanti, įtraukianti istorija nepaliks abejingų veikliems šnekučiams. O štai devynmetis Gytis dalinasi savo šeimos maldelėmis prieš miegą. Padėkokite Dievuliui už praėjusią dieną, ir Jis tikrai atsiųs pačių gražiausių sapnų!

Ištikima jūsų draugė šv. Mišių knygelė, kiekvieną sekmadienį kvies atidžiai paklausyti ir suprasti, ką Dievas nori kiekvienam iš mūsų pasakyti. Gyvenkite Dievo Žodžiu spręsdami užduotis, kurdami savo maldeles, vartydami komiksus ir juokelius!

Turbūt visi sutiksite, kad pats smagiausias laikas žiemą – švęsti Jėzaus gimtadienį! Taip, gimtadienis nuostabi šventė. Bet Jėzaus gimtadieniui neužtenka papuošti namus ir supakuoti dovanas. Bažnyčia mums primena, kad svarbiausia paruošti širdis priimti Dievą, tapusį žmogumi. Žvelgdami į prakartėlę, kurią „Magnificat vaikams“ siūlo susikurti patiems, sakykime ačiū Jėzui, nes visa, ką Jis padarė, padarė dėl mūsų! Džiaugsmingų šventų Kalėdų!

magnificat vaikams logo