Asociatyvi Pexels.com nuotrauka

Bernardinų jaunimo centras išgyveno nemalonų ir skaudų įvykį, apsunkinusį kiekvieno jauno žmogaus širdį, kuris yra bent kažkiek prisilietęs prie šios organizacijos veiklos.

Iš centro patalpų (Maironio g. 10-3) Bernardinų parapijos titulinių Šv. Pranciškaus atlaidų metu, 2019 m. spalio 4 d., buvo pavogtas nešiojamasis kompiuteris su svarbia informacija ir ką tik įsigytas naujas fotoaparatas. Jie buvo be galo svarbūs jaunimo veiklai ir tikslams. Atlaidų metų jaunimo centras geranoriškai atverė duris organizavusiems ir tarnavusiems, dalinosi turimu muzikiniu inventoriumi.

VšĮ „Bernardinų jaunimo centras“ prašo Jūsų pagalbos: gal kas nors matė ką nors ir galėtų suteikti naudingos informacijos ir pagalbos, siekiant susigrąžinti pavogtus daiktus. Jaunimo centras taip pat prašo maldos už tuos, kurie savavališkai priglaudė svetimus daiktus, kad sukirbėtų sąžinė ir daiktai grįžtų į savo vietas.

Jaunimo centras priims visokią paramą ir pagalbą. Jei turite dar gerą ir nenaudojamą nešiojamąjį kompiuterį, jaunimo centras mielai jį priimtų, padėkotų ir melstųsi už besidalinantį ir atjaučiantį. Taip pat galima paremti ir auka:

VšĮ „Bernardinų jaunimo centras“ 
Maironio g.10-3,LT-01124, Vilnius
Įmonės kodas 300667018
AB SEB bankas  
A/S LT067044060005987703

VšĮ „Bernardinų jaunimo centro“ informacija