Paprastai po Kalėdų džiaugsmų, mūsų namuose ir širdyse įsikuria ramybė. Kaip švelnus katinas, ji vakarais surenka mus į namus, kad pabūtume drauge. Ir labai jauku visai šeimai susėdus prie stalo dalintis dienos įspūdžiais, žaisti žaidimus, skaityti knygas… Tai puiki proga atsiversti ir pirmąjį šių metų „Magnificat vaikams“ numerį! Pavartę žurnalo puslapius, susipažinsite su ateitininkais ir sužinosite, kas jie tokie, ką veikia ir kokį jubiliejų švenčia 2020-ais metais. Šio numerio tema skirta dešimčiai Dievo įsakymų – patarsime, kaip gyventi Dievo akivaizdoje, kad galėtume geriau mylėti Viešpatį ir savo artimą.

Naujos rubrikos „Pažink!“, „Išgirsk!“ ir „Pažvelk įdėmiau!“ visus ateinančius metus kvies geriau suprasti tris didžiąsias religijas (krikščionybę, judaizmą, islamą) ir jų bendruomenes, gyvenančias Lietuvoje.

Krikščionybė – religija, kurios pagrindas – Jėzaus Kristaus garbinimas. Tačiau krikščionybė skyla į kelias atšakas, kurių pagrindinės yra Romos katalikai, ortodoksai ir protestantai.

Romos katalikų tikėjimo slėpiniai, katalikiškos sakralinės muzikos ypatumai ir religinio meno paslaptys – tai šio numerio temos su užduotimis ir reportažais, padėsiančios tvirtai tikėti ir sekti Jėzaus rodomu keliu! Kaip katalikiškos šeimos atostogauja su Dievu, papasakos šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo šeimų bendruomenė, o koks instrumentas, išdidus ir galingas, groja nuostabias giesmes – sužinosite paskaitę rubriką „Išgirsk!“

Jis, mūsų Viešpats, kiekvieną iš mūsų ragina siekti šventumo ir semtis įkvėpimo iš šventųjų. Galbūt žaisdami „Memory“ žaidimą jūs ypač įsidėmėjote kurį nors šventąjį? Tuomet būtinai dalyvaukite naujame konkurse „Mano šventasis!“ Šventąjį galite nupiešti, nulipdyti, pasiūti, sukurti jam giesmę, maldą, eilėraštį ar pasakojimą... Na, o jūsų darbelių, nuotraukų, piešinių lauksime adresu vaikams@magnificat.lt arba M. K. Paco g. 4, LT-10309, Vilnius.

Be jokios abejonės, šv. Mišių knygelė ir užduotys prie Evangelijų, jaukiai gulės jūsų kuprinėje sekmadieniais keliaujant į bažnytėlę susitikti su Dievu. Komiksai, maldelės, reportažai, juokeliai ir nauji gerojo Eželio nuotykiai tikrai sudomins visą šeimą. Kvieskite mamas, tėčius, seneles, senelius, brolius, seseris ir draugus, skaitykite visi kartu, suraskite laiko drauge šlovinti Viešpatį ir likite ištikimi maldai!

magnificat vaikams logo