Organizatorių nuotrauka

Gyvos muzikos ir šokio spektaklis „LibertaTEM“ – jungtinis trijų šalių: Lietuvos, Portugalijos ir Ispanijos projektas, kuriame keliami klausimai, susiję su kiekvieno iš mūsų nelengvomis vidinėmis būsenomis.

Unikalia menine forma kalbama apie viduje dažnai užsklendžiamas mintis, kurios aplanko kiekvieną iš mūsų: apie kančią bei jos prasmę ir kelionę į laisvę, apie baimes, kurios stabdo ir tikėjimą, kuris veda į priekį.

„LibertaTEM“ – iššūkis įsisenėjusiam visuomenės požiūriui, jog kančia – tai bausmė. Spektaklyje kančia parodoma, kaip kelias į laisvę, o tikėjimas – kaip tvirta atrama kiekvieno iš mūsų gyvenimo kelionėje.

Organizatorių nuotrauka

Šiame spektaklyje kalbama apie jauną moterį, jos gyvenimo istoriją, kurioje dominuoja santykio nebuvimas su tėvais, meilė daktarui ir užstrigusi mergaitė jos suaugusiame kūne. Spektaklis kuriamas remiantis garsaus norvegų psichiatro Finno Skarderudo knyga – „Nerimas: klajonės po modernųjį Aš“, įtraukiant autentiškas istorijas iš dienoraščių.

Šiam projektui įgyvendinti jėgas sujungia į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis kompozitorius ir pianistas iš Portugalijos Rui Filipe Martins Dos Reis, vokalistė iš Ispanijos Mili Vizsano Jean, šokio teatro „Judesio erdvė“ režisierė ir choreografė Laura Geraščenko, Klaipėdos dramos teatro aktorius Donatas Švirėnas, kompozitorius Kristijonas Lučinskas, scenografė Angelina Furmaniuk- Savickienė bei šviesų dailininkas Mantvydas Poškus.

Spektaklis bus rodomas:
Kovo 17 d. Vilniaus Vaidilos teatre
Kovo 18 d. Klaipėdos dramos teatre
Balandžio 29 d. Kauno nacionaliniame dramos teatre

Bilietus platina Tiketa.lt

Organizatorių informacija