Klaipėdos dramos teatras karantino dėl koronaviruso metu kviečia žiūrovus neprarasti įpročio eiti į teatrą ir šiam laikotarpiui pritaikytoje interneto savo svetainėje kldt.lt žiūrėti naują – videorepertuarą. Kol saugodami savo ir kitų sveikatą privalome laikytis karantino, teatro spektakliai persikelia į ekranus: kviečiame žiūrėti repertuarinių ir kai kurių neberodomų spektaklių vaizdo įrašus savo namuose.

Spektaklių rodymo laikas – kaip įprasta nuo 18.30 val., vaikams – 12 val., sekmadienį – 17 val. O kovo 27 d., Tarptautinę teatro dieną, žiūrovų laukia staigmena, kurią teatras atskleis kitą savaitę artėjant šventei.

Kovo mėnesio Klaipėdos dramos teatro videorepertuaras

Kovo 20 d. kviečiame vakare išjungti namų techniką ir taip paminėti Žemės dieną.

Kovo 21 d. 18.30 val. „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“, rež. J. Vaitkus, aut. G. Grajauskas; spektaklis apdovanotas trimis Auksiniais scenos kryžiais (2008 m. – už geriausią nacionalinę dramaturgiją G. Grajauskas; 2011 m. – už nepagrindinį vaidmenį aktorius V. Anužis ir aktorė M. Vaičiulytė – jaunojo menininko kategorijoje); 2011 m. – Baltijos teatrų prizu už geriausią režisūrą.

Kovo 22 d. 17 val. „Mama Drąsa“, rež. E. Senkovs, pagal B. Brechtą, spektaklis 2018 m. apdovanotas dviem Auksiniais scenos kryžiais: E. Senkovs – už režisūrą, D. Meškauskas – už pagrindinį (Mamos Drąsos) vaidmenį.

Kovo 25 d. 12 val. spektaklis vaikams „Džiunglių knyga. Mauglio broliai“, rež. K. Kondrotaitė, pagal R. Kiplingo „Džiunglių knygą“.

Kovo 26 d. 18.30 val. „Elzės žemė“, rež. P. Gaidys, aut. J. Pulinovič.

Kovo 27 d. 18.30 val. kviečiame kartu švęsti Tarptautinę teatro dieną – staigmena žiūrovams. Kviečiame sekti naujienas kldt.lt ir teatro feisbuko paskyroje.

Teatras brangina žiūrovus ir linki visiems saugumo, sveikatos ir turiningo laiko namuose.

Klaipėdos dramos teatro informacija