Respublikos kūrimas Utenoje

2014 m. Sausio 7 d. | 183 peržiūros | Komentarų nėra

Daugelis esame patyrę, kaip liūdna ir nyku gulėti ligoninėje. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniu vykdomu projektuku „Draugui rodyk širdį“ buvo siekiama praskaidrinti ligonių kasdienybę, atsipalaiduoti, nusišypsoti, laikinai užmirti problemas ir skausmą.

Projekto iniciatyvinės grupės mokiniai pristatė savo projekto idėją gimnazijos bendruomenei ir kvietė savanorius praskaidrinti dieną ligoniams, organizuojant laisvalaikio užsiėmimus reabilitacijos centro pacientams. Mokiniai šių užsiėmimų metu bendravo su vaikais ir besigydančiais suaugusiais, organizavo jiems kūrybines pamokėles. Gimnazistai ypač didžiavosi suorganizuota pilietine akcija, kurios metu buvo renkamos knygos Reabilitacijos centrui. Akcijos metu iš maždaug 70 dovanotojų buvo surinkta virš 400 įvairių knygų.

Projekto „Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas“ tikslas – sutelkti mokyklų bei vietos bendruomenėse slypintį pilietinį potencialą ir nukreipti jį demokratinės respublikos kūrimui. Jį įgyvendina Pilietinės visuomenės institutas kartu su partneriais. Daugiau informacijos apie mus rasite projekto internetinėje svetainėje kuriamerespublika.lt.

Edukacinio filmuko autoriai – Kostas Kajėnas, Gediminas Šulcas ir Modestas Jurkus

Bernardinai.TV

Susijusios laidos

Lietuviai Sibire„Kuriame Respubliką“ – Alytaus Putinų gimnazijos projektas 0 komentarų

kartų kaita„Kuriame Respubliką“: Lentvario M.Šimelionio gimnazijos projektas 101 peržiūra | 0 komentarų

Kuriame respubliką. Beždžionės, korupcija„Kuriame Respubliką“ – Anykščių A. Baranausko vid. mokyklos projektas „Skaidrumo laboratorija“ 0 komentarų

Kuriame respublika, spalvota ranka„Kuriame Respubliką“ – Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos projektas „Galerija po atviru dangumi“ 0 komentarų

VytisRespublikos kūrimas Garliavoje bei Utenoje 0 komentarų

Jeronimo Ralio gimnazijaRespublikos kūrimas Jonavoje 0 komentarų

Lietuvos VytisRespublikos kūrimas Žasliuose 100 peržiūrų | 0 komentarų