„Pažink profesijas“. Svečiuose pas animatorių

2014 m. Gegužės 29 d. | Komentarų nėra

Baigdami mokyklą, abiturientai susiduria su galybe informacijos, kurioje kviečiama stoti į universitetus, kolegijas ar profesines mokyklas, organizuojamos studijų mugės, per atvirų durų dienas siūloma apsilankyti mokymosi įstaigose. Tačiau vis dar trūksta paprastos pažinties su profesija, gyvo pasakojimo, ką mokinys galės veikti, baigęs vieną ar kitą universitetą.

Pristatome laidų ciklą „Pažink profesijas“, skirtą jauniems žmonės, kurie domisi ir ieško to, kas jiems būtų įdomu. Šis ciklas pristatys pačias įvairiausias profesijas, apie kurias pasakos savo darbą mėgstantys žmonės.

Kaip kuriama animacija, ar ji yra skirta tik vaikams, ir ką reikėtų studijuoti, norint išmokti kurti animacinius filmus, pirmojoje laidoje papasakoja jaunas lietuvių animatorius Meinardas Valkevičius. Vaikystėje animatorius norėjo lankyti automobilių modeliavimo būrelį, bet ten nebebuvo vietos, todėl užsirašė į animaciją. Šiuo metu Meinardas ne tik kuria, bet moko kurti ir kitus – jis jau ne vienus metus veda viešus animatorių kursus „Pasakos“ kino teatre. Tarptautinimuose festivaliuose apdovanotas ir įvertintas animacijos kūrėjas sako, jog šedevro dar nėra sukūręs, bet tikisi anksčiau ar vėliau sukurti tai, kas galėtų pritrenkti pasaulį.

Laidą parengė Einaras Eringis ir Birutė Grašytė 

Temos » Profesijos
Laidų ciklas » Pažink profesijas

Susijusios laidos

Kovo 11Pokalbis apie Lietuvos ekonominę ir dvasinę situaciją. Ką galime keisti? 0 komentarų

Popieriaus ritiniai„Kasdienis vyniojimas". Apie darbą ir gyvenimą fabrike 0 komentarų

LJDMokysiu tikybos ir menų! 239 peržiūros | 0 komentarų

Rugsėjo 1-ojiPašauktas mokyti. Pokalbis apie tikybos ir lietuvių kalbos mokytojo specialybę 0 komentarų

Vaikas skaito BiblijąVaikystės svajonės, arba Kitaip apie nuostabiausią profesiją 0 komentarų

Kadras žuvies dienaŽuvies diena 0 komentarų

„airBaltic“ lėktuvasPažink profesijas. „Boeing“ piloto kabinoje 1165 peržiūros | 0 komentarų

Pažink profesijas, fizikos instituteRamūnas Nedzinskas: „Universitetinis fiziko bagažas yra ne vien tik apie fiziką“ 0 komentarų

Pažink profesijas

Ši laida yra laidų ciklo "Pažink profesijas" dalis. Žiūrėti laidų ciklą »