„Anties“ vaizdo klipas – nupieštas Vilniuje ant sienos

Šio turinio parodyti negalime dėl autorinių teisių apribojimų.
2014 m. Rugpjūčio 19 d. | Komentarų nėra

 

Grupė „Antis“ sukūrė vaizdo klipą naujausiai ir, ko gero, vienai gražiausių savo dainų „Debesys“. Kai rugpjūčio pradžioje savo „Facebook“ paskyroje grupė pakvietė gerbėjus į filmavimąsi Vilniuje menų fabriko „Loftas“ kieme, nedaug kas iš susirinkusiųjų įsivaizdavo, ko tikėtis. Tačiau kartu su režisieriumi Saulium Baradinsku ir menininku Jurgiu Tarabilda į vieną visumą buvo sujungti trys menai – vaizdo klipo kūrimas, performansas ir gatvės menas.

Vieną dieną dainos „Debesys“ žodžiai dažais buvo rašomi ant žydrai nudažytos sienos, kuri vėliau buvo gausiai papuošta debesimis. Jau kitą dieną ant šių debesų susirinkusieji surašė savo palinkėjimus ir mintis, todėl naujausiame „Anties“ vaizdo klipe galima išvysti daug giedrų ir geranoriškų veidų, taip pat perskaityti šiltų ir pozityvių minčių ir palinkėjimų.

„Debesys“ yra paskutinis radijo singlas iš pripažinimą pelniusio „Anties“ albumo „Baisiai džiugu!“. Ši daina iki šiol gan dažnai skamba Lietuvos radijų eteryje.

Šiais metais „Antis“ laimėjo du M.A.M.A. apdovanojimus, radijo stotims pristatė naujausias dainas „Muzika“, „Kurti“ ir „Debesys“, išleido albumo „Baisiai džiugu!“ vinilo plokštelę ir koncertavo su amerikiečių roko legendomis „Aerosmith“ Vilniuje. Gruodžio pabaigoje grupė pakvies į savo šventinius trisdešimtmečio koncertus didžiausiose Šiaulių, Vilniaus ir Kauno arenose, kur įvyks Emilio Vėlyvio režisuojami įspūdingi šou „Zombiai atrieda atidunda!“.

 

Susijusios laidos

grupė "Karma"„Karma“ – Atspindžių karta 311 peržiūrų | 0 komentarų

Saulius PetreikisPats sau orkestras – Saulius Petreikis 303 peržiūros | 0 komentarų

Parranda Polar – „Muchio Frio“Parranda Polar – „Muchio Frio“ 0 komentarų

Kazimieras likšaKarma – „Gyvenimo pradžia“ 279 peržiūros | 0 komentarų

Galvanic Elephants – „Pawns In A Line“ muzika, estųū grupėGalvanic Elephants – „Pawns In A Line“ 121 peržiūra | 0 komentarų

Such'a'Trip grupė, muzikaSuch'a'Trip – „Time For Changes“ 247 peržiūros | 1 komentaras

Monkey Tank, muzikos grupėMonkey Tank – „Home“ 115 peržiūrų | 0 komentarų

Reykjavíkurdætur, muzika, islandijos grupėReykjavíkurdætur – „Tíminn Tapar Takti“ 334 peržiūros | 0 komentarų

Forget The Shower ir tarptautinis ansamblisForget The Shower ir tarptautinis ansamblis – „Graceland“ 0 komentarų

Condor Avenue, muzika, jauna grupėCondor Avenue – „Missing Piece“ 0 komentarų