Such'a'Trip – „Time For Changes“

Šio turinio parodyti negalime dėl autorinių teisių apribojimų.
2014 m. Spalio 16 d. | 247 peržiūros | 1 komentaras

„Išgyvenimai dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė...“

„Such'a'Trip“ kompanija susibūrė 2007 metų pradžioje, tačiau grupės gimimo diena laikoma 2008 metų gegužės 17 diena, kai įvyko pirmasis jų autorinių dainų koncertas. Iš pradžių muzikuoti kartu susibūrė Ieva, Mykolas ir Indrė, taip pat pakviesti prisijungti buvo Haroldas ir Juozapas, vėliau grupės sudėtis šiek tiek kito. Šiuo metu grupę sudaro Ieva (vokalas, pianinas), Mykolas (mušamieji, „back“ vokalas), Indrė (bosinė gitara, 'back' vokalas), Dominykas (elektrinė gitara) ir Justė (back vokalas).Grupė dalyvavo įvairiuose konkursuose, grojo sostinės klubuose, festivaliuose. 2010 metais laimėjo „Rebel Rock“ geriausios grupės konkursą, 2011 metais išleistoje M.Peleckio knygoje „Lietuvos rokas: ištakos ir raida“ buvo publikuotas straipsnis apie „Such'a'Trip“.

Nuo pat pradžių grupė kūrė savas dainas. Didžiausią indėlį šioje vietoje įnešė Ieva, kuriai muzika tapo ne tik laisvalaikio praleidimas, bet ir profesija. Tačiau kiekviename Suchatrip'ų kūrinyje yra įdėta kiekvieno grupės nario širdies dalelė.

Vienas iš pagrindinių muzikantų kūrybos variklių yra noras pasidalinti su pasauliu savo mintimis, poreikis išreikšti jausmus ir išgyvenimus, kurie dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui dainoje neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė.

Šį kartą daina „Time For Changes“. 

Temos » Muzika, Jauna grupė

Susijusios laidos

Saulius PetreikisPats sau orkestras – Saulius Petreikis 303 peržiūros | 0 komentarų

Parranda Polar – „Muchio Frio“Parranda Polar – „Muchio Frio“ 0 komentarų

Kazimieras likšaKarma – „Gyvenimo pradžia“ 279 peržiūros | 0 komentarų

Galvanic Elephants – „Pawns In A Line“ muzika, estųū grupėGalvanic Elephants – „Pawns In A Line“ 121 peržiūra | 0 komentarų

Monkey Tank, muzikos grupėMonkey Tank – „Home“ 115 peržiūrų | 0 komentarų

Reykjavíkurdætur, muzika, islandijos grupėReykjavíkurdætur – „Tíminn Tapar Takti“ 334 peržiūros | 0 komentarų

Forget The Shower ir tarptautinis ansamblisForget The Shower ir tarptautinis ansamblis – „Graceland“ 0 komentarų

Condor Avenue, muzika, jauna grupėCondor Avenue – „Missing Piece“ 0 komentarų

Such'a'Trip grupė, muzikaSuch'a'Trip – „Vanilla Cry“ 294 peržiūros | 0 komentarų

Antis. Debesys„Anties“ vaizdo klipas – nupieštas Vilniuje ant sienos 0 komentarų