Karma – „Gyvenimo pradžia“

Šio turinio parodyti negalime dėl autorinių teisių apribojimų.
2014 m. Lapkričio 28 d. | 279 peržiūros | Komentarų nėra

Po metus trukusios tylos grupė Karma pristato pirmąjį singlą iš antrojo albumo „Gyvenimo pradžia“

Prieš metus, 2013 metais lapkričio 13 dieną grupė Karma surengė ypatingą koncertą kartu su styginių kvartetu sostinės gyventojams Šv. Kotrynos bažnyčioje. Tai buvo paskutinis koncertas, su kuriuo grupė užbaigė pirmojo albumo „Užsimerksiu“ koncertų ciklą. Po koncerto grupė leidosi į kūrybinę kelionę antrojo albumo link. Praėjo šiek tiek daugiau nei metai ir grupė pagaliau dalinasi pirmąją daina iš būsimo antrojo albumo.

Grupė Karma neslepia džiaugsmo galėdami nutraukti tylos įžadus. „Sunku patikėti, kad jau esame labai arti galutinio rezultato. Studijoje darbavomės beveik pusę metų ir įdėjome daug darbo, o svarbiausia širdies bei nuoširdumo. Kai pradedi įrašinėti albumą, lauki akimirkos, kada galėsi pasidalinti darbo vaisias, bet niekada negali būti tikras, kada ta akimirka ateis. O ta diena yra šiandien, todėl esu begalo laimingas“ – sako grupės lyderis Kazimieras Likša.

Pirmasis singlas yra titulinė antrojo albumo daina. Grupės lyderis įsitikinęs, jog šie du žodžiai geriausiai atspindi albumo nuotaiką. „Gyvenimo pradžia – tai akimirka, kurios laukiame kiekvienas. Pirmasis mūsų albumas kalbėjo apie savirealizacijos problemą. Jis buvo bandymas paskatinti visus siekti savo tikslo. Šis albumas yra daug konceptuolesnis ir nuoseklesnis. Jame nagrinėju žmogaus vidinio pasaulio vertybes per savo paties prizmę. Tai nuoširdžiausios dainos, kuriose naudodamas metaforas aš atskleidžiu savo dviejų gyvenimo metų kelius ir klystkelius, kurie nuvedė ten, kur dabar esu. O tai yra gyvenimo pradžia.“ – pasakojo K. Likša.

Singlas „Gyvenimo pradžia“ yra tik pati pradžia naujo muzikinio etapo. Grupė planuoja jau kitų metų pradžioje surengti albumo pristatymo turą per Lietuvą, kurio metu stengsis aplankyti visus pagrindinisu regionus. Tačiau iki turo neleis pamiršti apie save. Iki koncertų pradžios grupė žada dar kelių singlų bei vaizdo klipo paleidimą.

Bernardinai.lt

Susijusios laidos

Grupė Karma, Kazimieras LikšaKarma – „Tau ir man“ 0 komentarų

Kazimieras LikšaKazimieras Likša pristato išskirtinį dainos „Per pusę“ vaizdo klipą 0 komentarų

Saulius PetreikisPats sau orkestras – Saulius Petreikis 303 peržiūros | 0 komentarų

Parranda Polar – „Muchio Frio“Parranda Polar – „Muchio Frio“ 0 komentarų

Galvanic Elephants – „Pawns In A Line“ muzika, estųū grupėGalvanic Elephants – „Pawns In A Line“ 121 peržiūra | 0 komentarų

Such'a'Trip grupė, muzikaSuch'a'Trip – „Time For Changes“ 247 peržiūros | 1 komentaras

Monkey Tank, muzikos grupėMonkey Tank – „Home“ 115 peržiūrų | 0 komentarų

Reykjavíkurdætur, muzika, islandijos grupėReykjavíkurdætur – „Tíminn Tapar Takti“ 334 peržiūros | 0 komentarų

Forget The Shower ir tarptautinis ansamblisForget The Shower ir tarptautinis ansamblis – „Graceland“ 0 komentarų

Condor Avenue, muzika, jauna grupėCondor Avenue – „Missing Piece“ 0 komentarų