„Šeima – bendrystės sodas“. Namai, kuriuose skamba širdies muzika“ (I)

2014 m. Gruodžio 17 d. | 1268 peržiūros | Komentarų nėra

Dainius ir Sonata Stankevičiai – vyras ir žmona muzikaliais vardais, susituokę jau 23-ejus metus.  Iš tiesų jie susipažino studijuodami Muzikos akademijoje. Tačiau ši laida – ne apie muziką, bent jau siaurąja prasme. Nors, tiesą sakant, muzikos Dainiaus ir Sonatos namuose netrūksta – vien užėjus į svetainę žvilgsnį iš karto patraukia pianinas.

Dainius dar negrįžęs, laukiame jo, parvažiuojančio iš darbo. Tuo tarpu vyriausias vyras namuose – keturmetis Martis. Neseniai jis sirgo vėjaraupiais, todėl dar neina į darželį. Mama Sonata kaičia sriubą – skuba ją išvirti, kol nepabudo pagrandukas – aštuonių mėnesių Brunelis. Po keleto valandų iš kadetų mokyklos grįš jaunasis kariškis trylikametis Nojus, 9-erių Milėja, iš darbo – 21-nų vyriausias sūnus Mikas, kadais konkurse „Lietuvos talentai“ laimėjęs pirmąją vietą už... grojimą dantimis. (Beje, broliukas Nojus, būdamas penkerių, tapo „Dainų dainelės“ laureatu ir apdovanojimą gavo iš paties prezidento Valdo Adamkaus.)

Pavakary iš darželio tėtis parveš trimetį Ričardėlį – ne biologinį Dainiaus ir Sonatos sūnų, kuris jau pusantrų metų gyvena šioje gražioje šeimoje ir visi baigia užmiršti, kad jis atkeliavo iš kūdikių  namų.

Mums belaukiant Dainiaus, nenustygstantis vietoje keturmetis Martis niekieno neprašytas iš sandėliuko atneša keletą bulvių – jų reikės sriubai. Pasirodo, jis jau moka iškepti omletą ir uoliai rūpinasi savo trimečiu įbroliu, kai šie žaidžia kieme.

O štai ir pats tėtis Dainius. Trumpam sugrįžo iš darbo susitikti su Bernardinai TV. komanda.  Su juo beveik prieš 25 metus drauge mokėmės mokykloje. Buvo labiausiai išdykęs mokinys, klasės juokdarys ir gyvas sidabras. Tačiau, pasirodo, kažkada rimtai svarstė apie kunigystę. Giliai tikintis, keturių sūnų, vienos dukters tėtis ir dar vieno berniuko įtėvis. Drauge su vyriausiuoju sūnumi besisukantis dviejuose savo sukurtuose versluose – didelei šeimai reikia daug. Jo žmona Sonata, kurios pagrindinis darbas būti mama, reikalui esant taip pat prisideda prie verslo reikalų. Tačiau pagimdžiusi ketvirtą vaiką, ji nusprendė dar ir savanoriauti... kūdikių namuose. Taip netrukus jų šeimoje atsirado Ričardėlis. O po to Dievas Dainiui ir Sonatai padovanojo dar vieną biologinį sūnų – Bruną. Taigi namuose, kuriuos sergsti du solidūs šunys, šiandien klega aštuonių asmenų šeima.

Tad kviečiame iš arčiau susipažinti su Dainiumi ir Sonata bei išgirsti, ką jie mąsto apie gyvenimą gausioje šeimoje, apie vyro ir žmonos santykius, tikėjimą ir tai, kodėl jie, jau turėdami keturis vaikus, nusprendė į savo šeimą priimti ir nedalios ištiktą svetimą vaikelį.

Bernardinai.TV

Susijusios laidos

VerbickaiNatalija ir Dainius Verbickai. Apie šeimą ir tikėjimą 1 komentaras

Masių šeimaŠeima - tai vieta, kur šviesu ir gera 0 komentarų

Poilsis. ŠeimaAtleidimas šeimoje 2330 peržiūrų | 0 komentarų

ŠeimaArtūras Lukaševičius. „Tikėjimas šeimoje“ 827 peržiūros | 0 komentarų

Vygantas MalinauskasVygantas Malinauskas. „Santuokos vertė ir prasmė teisinėje sistemoje“ 331 peržiūra | 0 komentarų

Vaidotas VaičaitisVaidotas Vaičaitis. „Konstitucinio Teismo motyvai ir alternatyvi konstitucinė šeimos samprata“ 0 komentarų

Andrius Narbekovas. Konferencija "Šeima - Bažnyčios ir valstybės pamatas"Kun. Andrius Narbekovas. „Santuoka – uola, ant kurios statoma šeima“ 0 komentarų

Eugenijus Rudenko. Konferencija "Šeima - Bažnyčios ir valstybės pamatas"Kun. Eugenijus Rudenka ir Eugenija Naganova. „Bažnyčia, valstybė ir pamatinės šeimos vertybės“ 202 peržiūros | 0 komentarų

Mindaugas SabutisVysk. Mindaugas Sabutis. „Šeima kaip pašaukimas“ 528 peržiūros | 0 komentarų

Arkivyskupas Sigitas TamkevičiusArkivyskupas Sigitas Tamkevičius. Ar apginsime šeimą? 0 komentarų

Pokalbiai apie santuoką ir šeimą

laidos, skirtos tiek besiruošiantiems santuokai, tiek ugdantiems santykius šeimoje.
Ši laida yra laidų ciklo "Pokalbiai apie santuoką ir šeimą" dalis. Žiūrėti laidų ciklą »