„Gabrielius“ – vilties bendruomenė

2011 m. Gegužės 6 d. | 838 peržiūros | 3 komentarai

„Sutemos tirščiausios prieš aušrą: sveikas, gyvenime“ – Bernardinai TV ir priklausomų asmenų reintegracinės bendruomenės „Aš esu” laidų ciklas apie priklausomybes, apie iliuzijas ir viltį, kad sutemos tirščiausios prieš aušrą, kad ir kiek beviltiška atrodytų situacija, visada išlieka galimybė pakilti gyvenimui.

Netiesa, kad priklausomybės tėra tik tam tikros visuomenės grupės problema. Statistika negailestingai liudija, kad priklausomybės virusas plinta visoje visuomenėje. Priklausomybė – sunki liga, kuri vargina ne tik priklausomą žmogų, bet ir jo artimuosius.

Siūlome Jums laidas, kuriose apie savo kelią į gyvenimą pasakoja sveikstantys asmenys, pristatomos įvairios reabilitacinės bendruomenės, pateikiami specialistų komentarai.

Tikimės, jog šis laidų ciklas ne tik padės geriau pažinti priklausomybės ligą, suteiks vilties, tačiau kartu taps kvietimu geriau pažinti save pačius, permąstyti savo gyvenimą.

„Gabrielius – vilties bendruomenė“ – pirmoji šio ciklo laida, pasakojanti apie šalia Šilutės įsikūrusią vyrų, bandančių gydytis priklausomybės žaizas, pakilti naujam gyvenimui, bendruomenę, pavandintą vilties angelo Gabrieliaus vardu. Prieš trejus metus šį reabilitacijo centrą ryžosi steigti Lietuvos Liuteronų bažnyčia, o jo iniciatorius buvo kun. Romualdas Liachavičius.

Bendruomenės kūrimas, kaip ir sveikimas, yra ilgas kelias, kuriame tenka susidurti su įvairiais sunkumais, tačiau galima džiaugtis pamažu gerėjančiomis gyvenimo sąlygomis, nenuilstamu socialinės darbuotojos rūpesčiu bei tuo, kad jau yra pirmieji Gabrieliaus absolventai. Tad siūlome pokalbį su „Gabrieliaus“ iniciatoriumi kun. Romuadu Liachavičiumi, dabartiniu vadovu Valdu Miliausku ir bendruomenėje sveikstančiais vyrais.

Bernardinai.TV

Susijusios laidos

tiltas„Nugalėtojų akademija“ – kvietimas nugalėti save 2 komentarai

SkubėjimasMokytis gyventi iš naujo: priklausomų asmenų integracija į darbo rinką 431 peržiūra | 1 komentaras

RuduoVida: „Gyvenu su priklausomu žmogumi. Kaip galiu padėti sau?“ 0 komentarų

Sveikas, gyvenime atvirukas, avytėKnygos projekto „Sutemos tirščiausios prieš aušrą“ ir DVD „Sveikas, gyvenime“ pristatymas 418 peržiūrų | 0 komentarų

ruduoArtūro istorija. „Artimiausi mano žmonės – sveikstantys narkomanai“ 1246 peržiūros | 4 komentarai

Haris UrvinisHaris Urvinis. Priklausomybės neigimas ir motyvacija sveikti 0 komentarų

stiklo kamuoliukaiVilmanto istorija. Sunkiausia vėl nepradėti lošti 0 komentarų

nostalgijaJolantos istorija. Pakliuvus į lošimų pinkles 1051 peržiūra | 3 komentarai

Kostas KetlerisKostas Ketleris. Apie priklausomybę kitu aspektu 2 komentarai

Pakūta. Trys kryžiaiPakūta: kvietimas susitaikyti su savimi 2633 peržiūros | 0 komentarų

Sveikas, gyvenime

sveikstančių priklausomų asmenų liudijimai, specialistų komentarai.
Ši laida yra laidų ciklo "Sveikas, gyvenime" dalis. Žiūrėti laidų ciklą »