Komentarai

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »

labai grazi pora. zaviuosi Linos sviesa, Zanas patiko labai jau anuose reportazuose. aisku, pasidalini, kaip vaikus aukleji ir nelauki visai, kad kas is salies dar imtu ir savo recepta siulytu.. as savo vaikus irgi baudziau (staciau i kampa ir pan) iki kol nepaaiskino apie tai ne kunigas, bet psichologai, dirbantys konkreciais vaikais ir suaugusiais, patyrusiais bausmes,su seimomis,kol nepasidalijo kiti tevai savo patirtimi ir kol as nepatikejau, kad tai imanoma, nebaudziant augint. jau pusantru metu, kaip praktiskai visi pamirsom bausmes, o vaiku pagarba tevams neisnyko ir elgesys neisrupuzejo..faktas tas, kad mes baudziame vaikus tik todel, kad netenkame kantrybes, nerandame kurybiskesnio ir tinkamesnio budo, kaip sudrausminti, isspresti problema ir pan. bausdami mes taip pat mokome - kad galima audringai elgtis pagautam neigiamu emociju, skriausti fiziskai uz save silpnesni. argi Dievas yra su mumis toks nekantrus?argi Dievas bando mums jega irodyti savo autoriteta? atsiminkime, kas sakoma ketvirto Dievo isakymo antroje dalyje... aciu darkart, Zanai ir Lina, uz nuostabu liudijima. Telaimina Viespats jusu kelius!

Raselle, 2012 m. Vasario 4 d. 01:04

Žanai ir Lina . Viskas gerai , bet mano matymu per daug atiduodama dalykų į Dievo rankas kur nuo jūsų priklauso . Aišku lengva blevyzgot iš šono man . Yra dalykai Kur Dievas duoda , o yra dalykai kur Dievas neduoda , o nori , kad patys rastumėt ir pasiimtumėt . Jei Dievas yra toks kuris nori turėt savo vaikus amžinais infantilais , tai tas dievas yra ne tas . Tikrasis Dievas iki tam tikros vietos veda kaip vaikus , bet ateina laikas tapt suaugusiais ...LINKIU ATSIKRATYT INFANTILIZMO DIEVO ATŽVILGIU , NES RELIGINIS INFANTILIZMAS GALI DUOTI NEIGIAMŲ PASĖKMIŲ NE JUMS ,O JŪSŲ VAIKAMS ...Sėkmės šeimyninėje laimėje ...ir nepykit dėl tokio komentaro ...Jūs gera šeima ir tt ... ir panašiai ..

Ksiūša, 2011 m. Rugpjūčio 7 d. 20:16

Žanai Žanai Žanai... Reiškias viską ko Tavo vaikams reikia duoda Dievas, o rykščių jiems daduodi Tu. Tave žuliką alkoholiką vagį nieks rykštėm nemušė, malda grįžai į doros kelią, o vat mažučiame vaike Tu randi tokią nuodėmę, kurią bandai rykštėmis išlupti. Kad būtum koks eilinis tėvas, dar girtuoklis, tai kas kitą, bet dabar Tu terši Dievo vardą vaiko akyse. Nes rykštę imi Jo vardu. Ar Tu matai kaip išpuikai, kaip Tu išrupūžėjai? p.s.kaip anuose reportažuose nuo Tavo žodžių mano siela atsigaudavo, taip dabar paliko negera ant širdies.

ieva, 2011 m. Rugpjūčio 6 d. 00:02

Puiku. Reportažas įkvepiantis. Bet, Žanai, tu mane pažįsti asmeniškai. Bet mane užknisa juodai, kai mini tai, ko nesupranti. "broliai protestantai" - protestantai - labai plati sąvoka... Tu pats pagal savo motinos liniją turėjai būti evangelikalu, bet aš nepavydžiu, kad tapai geru kataliku! Bet tokių, tipo, "brolių protestantų", kurie pasisako už sterilizaciją, PRAŠAU, nevadinti "broliais protestantais"! Jie apskritai - ne krikščionys! Nenoriu, kad protestantams klijuotų etiketes, kurios nieko bendra neturi su juo. Žanai, su tavimi išsiaiškinsiu asmeniškai :) :) prie arbatos, bet tai rašau kitiems klausytojams. Tie, kurie propaguoja kažkokią sterilizaciją (pirmą kartą girdžiu iš šito reportažo), homoseksualizmą (pvz., švedai) NĖRA apskritai krikščionys. Nereikia jų vadinti protestanbtais...

Andriuss, 2011 m. Rugpjūčio 3 d. 22:41

Labai šaunus liudijimas apie meilę, šeimą. Stiprybės žengiant meilės keliu...

Vainė, 2011 m. Rugpjūčio 3 d. 12:46