Lina ir Žanas: Šeima – viso gyvenimo mokykla

2011 m. Rugpjūčio 3 d. | 5 komentarai

„Bernardinai TV“ tęsia laidų ciklą „Tėvystės iššūkis ir dovana“. Trečiojoje ciklo laidoje išgirsite Linos ir Žano Talandžių pasakojimą, ką jiems reiškia gyvenimas kartu, apie naujos gyvybės dovaną ir įpareigojimą, taip pat, ką jų šeimai reiškia tikėjimas.

Lina ir Žanas susituokė prieš šešerius metus ir jau augina keturis vaikus. Gausi šeima gyvena sodyboje, netoli Dubysos, kur atsikėlė gyventi, norėdami būti arčiau Šiluvos.

Susipažino Pakutuvėnuose, kur Lina dirbo socialine darbuotoja, o Žanas žengė pirmuosius žingsnius atgal į gyvenimą, atsisveikindamas su slegiančia priklausomybės praeitimi.

Santuoka abiem, kaip jie teigia, buvo iššūkis, išbandymas ir kartu malonė, įliejusi į jų gyvenimus nuostabių spalvų.

Pasak Linos, meilė, vaiko gimimas ir auginimas, buvimas kartu su sutuoktiniu – tai nesibaigianti kelionė, kurioje apstu nuotykių. „Tai, kas laukia ateityje, tvirtai žinau, visada gražiau ir įdomiau nei tai, kas liko praeityje“, – tvirtina Lina.

Žanas, kalbėdamas apie šeimą, kas kartą grįžta prie tėvystės temos. „Tai stebuklas, jog man Viešpats padovanojo ir patikėjo rūpintis net keturiomis gyvybėmis“, – sako Žanas ir priduria: „Vis dar mokausi būti tėvu ir vyru savo žmonai. Labai dažnai išgyvenu savo silpnumą ir nesugebėjimą. Jei nuolat nejausčiau Viešpaties pagalbos, seniai viskas būtų sugriuvę. Noriu tik, kad vaikai užaugtų laimingi, todėl turiu prisiminti, jog jie ne mano, ir kad kiekviena gyvybė yra brangiausias dalykas pasaulyje, už kurį nėra nieko svarbiau.“

Tikime, jog Linos ir Žano pasakojimas privers susimąstyti kiekvieną laidos žiūrovą, skatins atidesnį žvilgsnį į kasdienius santykius su brangiausiais mums žmonėmis.

Laidą kūrė Kęstutis Dvareckas, Andrius Navickas, Kostas Kajėnas

Laida remiama iš lėšų, skirtų įgyvendinti Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2011 m. priemonių planą.

Bernardinai.TV

Susijusios laidos

Žaidžiantys vaikaiŠventadienio mintys. Visus vaikus mylėti kaip savus 0 komentarų

Sv. Seima, italijaŠv. Juozapo šeimų bendruomenė – reikia atkovoti laiko maldai 0 komentarų

vaikaiGausių šeimų džiaugsmai ir dilemos 0 komentarų

Mamų klubas„Mamų klubas“: kiekvienai mamai reikia augti 1 komentaras

tėvas ir duktėBūti tėčiu 1298 peržiūros | 1 komentaras

Mama ir vaikasBūti mama 7 komentarai

MergaitėSaulius Beržinis. Namie vieni 930 peržiūrų | 1 komentaras

Miglės Borisevičiūtės piešinysTapti geriausia močiute 0 komentarų

Vaineta Verbanovaitė: cerebrinį paralyžių turinti mergaitėCerebrinis paralyžius – Dievo meilės pamokos 857 peržiūros | 0 komentarų

rankosSOTAS: darbą su šeima pradedame nuo santykio kūrimo 712 peržiūrų | 0 komentarų

Pokalbiai apie santuoką ir šeimą

laidos, skirtos tiek besiruošiantiems santuokai, tiek ugdantiems santykius šeimoje.
Ši laida yra laidų ciklo "Pokalbiai apie santuoką ir šeimą" dalis. Žiūrėti laidų ciklą »