Atleidimas šeimoje

2012 m. Rugsėjo 25 d. | 2330 peržiūrų | Komentarų nėra

Ši laida pirmiausia skirta visiems sutuoktiniams. Norime priminti galingiausią šaltinį, galintį užgesinti tarpusavio santykiuose beįsiplieskiančius gaisrus – tai atleidimas.

Naivu tikėtis, kad net ir vienas kitą mylinčių žmonių santykiuose galima išvengti aštrių kampų ir nuoskaudų. Juk šeima – tai dramatiškas dviejų skirting pasaulių susitikimas. Kiekvienas ateiname su savo įpročiais, charakteriu, lūkesčiais ir psichologinėmis žaizdomis. Tiek atleisti kitam, tiek pačiam prašyti atleidimo nėra paprasta.

Kaip laidoje pabrėžia psichologas Algis Petronis, atleidimas ir susitaikymas nėra viena ir tas pats. Susitaikymas be atleidimo – tai ne išspręsta, bet atidėta problema. Psichoterapeutas taip pat pabrėžia, kad atleidimas – tai ne momentinis impulsas, bet kelias, turintis savo logiką ir struktūrą.

Laidoje girdėsite ne tik profesionalaus psichoterapeuto, bet ir Inesos Čaikauskienės, prieš tris metus sukūrusios šeimą, ir sutikusios pasidalinti patirtimi, mintis, kaip jai pavyksta mokytis atleisti, gesinti nesutarimų žiežirbas šeimoje.

Tikime, jog laida apie atleidimą suteiks ir visiems jos žiūrovams stiprybės kasdieniame gyvenime išmintingiau, kantriau spręsti iškylančius nesutarimus, padės vaduotis nuo tikrų ir tariamų nuoskaudų.

Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2011 m. priemonių plano įgyvendinimui.

 

Bernardinai.TV

Susijusios laidos

tėvas su dukraBetėvystės kultūra (II dalis) 778 peržiūros | 0 komentarų

vaikaiGausių šeimų džiaugsmai ir dilemos 0 komentarų

Mamų klubas„Mamų klubas“: kiekvienai mamai reikia augti 1 komentaras

tėvas ir duktėBūti tėčiu 1298 peržiūros | 1 komentaras

Mama ir vaikasBūti mama 7 komentarai

Šeimų universitetasŠventadienio mintys. Drąsa gyventi šeimoje (III) 3 komentarai

Dainius ir Sonata Stankevičiai„Šeima – bendrystės sodas“. Namai, kuriuose skamba širdies muzika“ (I) 1268 peržiūros | 0 komentarų

VerbickaiNatalija ir Dainius Verbickai. Apie šeimą ir tikėjimą 1 komentaras

Masių šeimaŠeima - tai vieta, kur šviesu ir gera 0 komentarų

SkyrybosLaida apie skyrybas (II). Pagalba 800 peržiūrų | 0 komentarų

Pokalbiai apie santuoką ir šeimą

laidos, skirtos tiek besiruošiantiems santuokai, tiek ugdantiems santykius šeimoje.
Ši laida yra laidų ciklo "Pokalbiai apie santuoką ir šeimą" dalis. Žiūrėti laidų ciklą »