„Karma“ – Atspindžių karta

Šio turinio parodyti negalime dėl autorinių teisių apribojimų.
2013 m. Balandžio 15 d. | 311 peržiūrų | Komentarų nėra

Vilniaus roko grupė „Karma“ pristato naują kolektyvo vaizdo įrašą dainai „Atspinžių karta“, sukurtą grupės repeticijų studijoje.

„Šiuo darbu mes tikrai nepretenduojame į video klipo žanrą, – sako grupės nariai, – Tai veikiau paprastu būdu užfiksuotas gyvas kūrinio atlikimas, medžiaga socialiniams tinklams, kuriuose nemaža dalis jaunų grupių negali užtikrinti geros kokybės turinio. Filmavome savo repeticijų studijoje. Lengva betvarkė, kurią galite matyti kadre, yra kasdienės mūsų repeticijų rutinos dalis – stengėmės būti kuo natūralesni. Nepaisant to, pasirūpinome geros kokybės garso įrašu“.

Pasak grupės lyderio Kazimiero Likšos, „Atspindžių karta“ – viena iš kelių naujų grupės „Karma“ dainų, kurias pristatysime pavasariniame ture per Lietuvą. Daina pasakoja istoriją apie žmones, kurie užsidaro savyje, savo problemose bei kasdienybėje. Jie gyvena, tačiau kažkur toli nuo mūsų, toli nuo viso pasaulio. Pabėgti nuo visų, susimąstyti apie save ir savo vaidmenį – labai svarbu, tačiau kartais būtent pasaulis ir yra tie vaistai, kurie mums gali iš tiesų padėti kvėpuoti, tai vieta, kur mes galime rasti savo tikslą. Kartais tiesiog reikia pamiršti galvoti tik apie save ir liautis užsiiminėjus savigrauža“. 

Temos » Muzika, Vaizdo klipas
Laidų ciklas » Langas jauniems

Langas jauniems

Apie

galimybė jauniems ir talentingiems parodyti savo kūrybinius ieškojimus.