Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 05 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

16-ojo „Vilties bėgimo“ – solidarumo su onkologiniais ligoniais šventės – programa

„Vilties bėgimo“ organizatorių nuotrauka

2023 m. gegužės 21 d. Klaipėdos mieste vyks 16-asis kasmetinis „Vilties bėgimo“ renginys – solidarumo dovana klaipėdiečiams ir visai Lietuvai. Pagrindinis renginio tikslas – solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis ir jų artimaisiais.

Šie metai ypatingi, nes „Vilties bėgimo“ metu bus pagerbti Ukrainos kariai, dalyvaujant Ukrainos kariui Oleksanderui Tereščenkai, bėgime dalyvaus Portugalų kariuomenės rotacinių pajėgų kariai, o bėgikams apdovanojimus teiks Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, gros Karinių jūrų pajėgų orkestras.

Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė apdovanos ir ilgamečius Vilties bėgimo savanorius, o Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus įteiks padėkas didžiausioms įstaigoms ir bendruomenėms, kurios sutelkia šimtus savo narių dalyvauti kasmetiniame bėgime. Klaipėdos miesto meras įsteigė Mero taurę pirmajai estafetinio bėgimo vietai, skirto Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui.

„Vilties bėgimas“ – pirmasis Lietuvoje solidarumo bėgimas ir vienas didžiausių renginių Vakarų Lietuvoje, kuriame dalyvauja apie 10 tūkst. žmonių ir apie 250 savanorių. Renginį organizuoja Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas, Klaipėdos miesto savivaldybė ir VšĮ „Šv. Pranciškaus vilties miestas“, kurio misija – padėti sumažinti žmonių, patenkančių į pažeidžiamas socialines grupes, t. y. onkologinių ligonių ir jų artimųjų, vyresnio amžiaus žmonių, neįgaliųjų, vaikų, įskaitant elgesio sutrikimus turinčius vaikus ir kitą socialinę atskirtį, sugrąžinti juos į aktyvų gyvenimą, paskatinti Lietuvos socialinę ir ekonominę plėtrą įtraukiant visuomenę į bendras veiklas skatinant solidarumą ir savanorystę.

„Vilties bėgimo“ programa

„Vilties bėgimo“ organizatorių informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite