2009 09 15

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

2010 m. vasarį Maniloje kviečia tarptautinis jaunimo susitikimas

Taize bendruomenės broliai Filipinuose lankosi nuo 1970 metų. 1991 m. Maniloje vyko tarptautinis Taize susitikimas, kuriame dalyvavo 15.000 jaunų žmonių, ne tik iš Filipinų ir Azijos, bet ir iš kitų šalių.

2010 metų vasario mėnesį Maniloje įvyks kitas tarptautinis jaunimo susitikimas, kuris taps nauju „Pasitikėjimo piligrimystės  žemėje“ etapu, prisimenant amžiną atilsį brolį Roger, šių renginių pradininką.

Susitikimas turi bendrą temą „Vidinis žmogaus gyvenimas ir solidarumas“.  Renginio tikslas  – paskatinti jaunimą ieškoti Dievo ir įsipareigoti Bažnyčiai bei bendruomenei. Pasitikėjimas, taika ir susitaikymas – pagrindinės temos, kurios bus pristatomos susitikime.

Dienos programą sudarys malda ir dalijimasis: ryte kartu su Metro Manila bendruomene, vidurdienį visi kartu centrinėje vietoje. Dalyviai bus apgyvendinti šeimose, vietinėse parapijose ar  religinėse  bendruomenėse.

Kaip pasirengti susitikimui Filipinuose?:

Dalyvavimas susitikime Filipinuose reiškia žingsnį pirmyn į mūsų vidinį gyvenimą, ieškant būdų sustiprinti savo tikėjimą ir įsipareigojimus.

Ruošiantis vykti į Manilą, mes galime:

  1. Melstis su mūsų vietos bendruomene arba su  maldos grupe. Tai padės padaryti mūsų kelionę dvasingesnę, susijusią su gyvenimu mūsų parapijose.
  2. Apmąstyti su kitais brolio Aloiso „Laišką iš Kenijos“:“ Mes turime atrasti Kristaus buvimą net ten, kur nesitikėtume. Jis yra ir tarp žmonių. Jis eina prieš mus, užuojautos kelius. Ir per Šventąją Dvasią Jis atnaujina žemės veidą „(Brolis Aloisas, Taizé – Laiškas iš Kenija)
  3. Pažinti vietinę kultūrą.
  4. Pasidalyti patirtimi su savo bendruomene grįžus iš šio susitikimo.

Data: Atvykimas nuo  2010 m. 24-25 ar  sausio 26-ąją  : pasveikinimas ir pirmosios  pamaldos – vasario 3-iąją; išvykimas – 2010 m. vasario 7-ąją.

Vieta: Centrinė susitikimo vieta bus  Metro Manila (detaliau bus paskelbtos vėliau).

Dalyviai: Nuo 20 iki 35 metų. Svarbu, kad  kalbėtų anglų kalba.  NEIŠGYVENKITE DĖL AMŽIAUS !!!!

Bendra Tema: „Vidinis gyvenimas ir žmogaus solidarumas“ Programa:  Rytinės pamaldos parapijose ir vietinėse įstaigose; Vidurdienio pamaldos centrinėje vietoje – Maniloje; Susitikimai grupėse, bendri užsiėmimai;  Vakoro pamaldos.

Apgyvendinimas: šeimose, parapijose ar  religinėse  bendruomenėse.

Maitinimas: Pusryčius gausite savo gyvenamosiose vietose, o pietus ir vakarienę – centrinėje susitikimo vietoje.

Įnašo įkainiai: Pinigai turėtų būti pakeisti į eurus arba dolerius.

Jūsų auka už susitikimą  taip pat padės tiems, kurie turi mažiau galimybių atvykti į susitikimą. Registracijos metu auka  bus pritaikyta  pagal valiutos vertę kiekvienoje šalyje.

Auka europiečiams, Šiaurės amerikiečiams ir kitiems  bus patvirtinta vėliau.

Preliminari numatoma kaina yra: 70 eurų arba 90 dolerių.

 

Kaip užsiregistruoti?:

Greitai jau pradėsime registraciją į Filipinuose vyksiantį susitikimą. Internete galėsite rasti registracijos formą. Turite užpildyti visą registracijos formą ir atsiųsti iki 2009 m. gruodžio 31 d.

Registracija RŪPINASI Panevėžio Vyskupijos jaunimo centras (Kontaktuoti su Elona 862204069, 862070360). BILIETŲ KAINA nuo LONDONO iki MANILOS  apie 2200 Lt + nuo Kauno iki Londono iki apie 300.  Į abi puses =2500 lt. Apsispręsti reikia greitai, nes bilietai brangsta su kiekviena diena.

Info Prancūzijoje(71250 Taize, Prancūzija, Tel. (+33)385503004 (kalbės angliškai), El.paštas manila@taize.fr,Susitikimas Filipinuose: www.taize.lt (lietuviškai).

Rengėjų inf.