Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2009 11 30

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Instrumentinė džiazo fiesta – duetų vakaras

Lietuvos džiazo federacija tęsia savo vakarų ciklą menų laboratorijoje „Mulen ružas“ (V. Mykolaičio-Putino g. 5) ir gruodžio 4 d. dieną, kaip ir kiekvieną penktadienį, kviečia į duetų vakarą. Jame girdėsime Tomo Dobrovolskio ir Vytauto Labučio bei Arvydo Joffės ir Vytauto Labučio duetus.

Sunku nuspėti kuo nustebins Tomo Dobrovolskio ir Vytauto Labučio duetas, tačiau, žinant muzikantų sugebėjimus kurti gyvas improvizacijas, panaudojant skirtingus netipinius instrumentus, šis koncertas pavirs į netikėtą instrumentų ir garsų fiestą.

Tomas Dobrovolskis – kompozitorius, perkusininkas – multiinstrumentalistas yra išradęs originalų, pasaulyje analogų neturinti varinį mušamąjį instrumentą Varinį Gaublį. Savo sukurtais instrumentais Tomas groja naujuose solo ir bendruose akademinės, eksperimentinės, improvizacinės, Jazz ir World muzikos bei šokio, teatro, kino projektuose.

Vytautas Labutis – džiazo muzikantas – multiinstrumentalistas, grupių lyderis, kompozitorius. Groja įvairių rūšių saksofonais (altiniu, tenoriniu, sopraniniu, baritoniniu) bei bosiniu klarnetu, o taip pat klavišiniais. Neretai daugiau nei vienu instrumentu tuo pačiu metu. Išsiskiria plačiais kūrybiniais interesais, universalumu ir lankstumu bei kuriamos muzikos konceptualumu, emocionalumu ir savitu stiliumi, sujungusiu džiazo, folk, akademinės, eksperimentinės ir alternatyviosios muzikos raišką.

Vytautą Labutį išgirsime ir kitame duete, drauge su būgnininku Arvydu Joffe. Arvydas Joffė – be galo įdomi asmenybė Lietuvos džiazo muzikos padangėje, gerai žinomas klausytojams ir visada nustebinantis nepaprastais pasirodymais.

Šis duetas pristatys būgnininko Arvydo Joffės kompozicijų pagrindu parengta programa „Seasons“. Ir šiame pasirodyme improvizacijai bus palikta nemažai erdvės.

Didelis vaidmuo čia tenka techniškajai dueto pusei – Arvydas Joffė naudoja gana sudėtingą būgnų elektrifikavimo sistemą „Yamaha drum trigger system“, kuri leidžia kiekvienam iš paprastai naudojamų būgnų suteikti neįprastą funkciją – boso, akompanimento ar bet kokio kito solinio instrumento.

Kviečiame pasinerti į šią instrumentinę garsų fiestą gruodžio 4 d. 20 val. menų laboratorijoje „Mulen ružas“ V. Mykolaičio-Putino g. 5, Vilniuje.

 

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.