2010 02 17

bernardinai.lt

Kelionė

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Pasirodė naujasis žurnalo „Kelionė su Bernardinai.lt“ numeris

Jau pasirodė ir Vilniaus knygų mugėje bus pristatytas pirmasis šiais metais žurnalo „Kelionė su Bernardinai.lt“ numeris.

Vidinis poreikis išsaugoti tekstus, kad jie neprasmegtų interneto platybėse, „Bernardinai.lt“ redakcijoje gimė prieš trejus metus. Ir štai tinklas buvo užmestas, tekstai imti „gaudyti“. Pradžioje juos gelbstint, kad nebūtų numarinami kitais, trumpalaikiais, ir kasdienybės žinutėmis.

Dabar žurnalas „Kelionė su Bernardinai.lt“ kviečia į dialogą su naujais ir netikėtais tekstais.

Tradicinėje rubrikoje „Prisikėlimo kelionė“ palydėjimas į gavėnios slėpinį ir įsiklausymas į paskutinius septynis Jėzaus žodžius drauge su Karlu Rahneriu.

Rubrikoje „Tikėjimas“ Andriaus Navicko straipsnis – „Patobulintos krikščionybės gundymai“, Vladimiro Legoidos „Kol netrenks perkūnas“ ir Leszeko Kolakowskio „Dar kartą apie Dievo buvimo klausimą“.

Naujoje teminėje rubrikoje „Pašaukimas“ – pašnekesys su kunigu pranciškonu Ramūnu Mizgiriu apie kelią, kuriam esame pakviesti kiekvienas ir kuris išsipildo meilėje.

Rubrikoje „Europa“ kardinolo Walterio Kasperio mintys apie dvilypę Vakarų ir Rytų Europą, jų tarpusavio sąveiką ir bendras krikščioniškas šaknis.

Pašnekesiuose apie šiuolaikinę žiniasklaidą, jos kelius ir klystkelius savo mintimis dalijasi rašytoja Vanda Juknaitė ir filosofas Arūnas Sverdiolas.

Taip pat žurnale susitikimai su dainininke Veronika Povilioniene, fotografu Romualdu Rakausku, menininku Ričardu Šileika bei muzikantu Liudu Mockūnu.

Rubrikoje „Sielogyda“ kunigo Antano Saulaičio pasvarstymai „Manai, kad esi atstumtas?“ ir metropolito Antonijaus iš Surožo pasidalijimai tema „Kaip sugyventi su savimi?“

Tradicinė skaitinių rubrika „Aštuntoji diena“ skirta ilgamečio „Bernardinai.lt“ bendradarbio ir bičiulio, rašytojo Gendručio Morkūno atminimui. Spausdinamos trys įsimintinos esė, taip pat Elvyros Kučinskaitės „In memoriam Gendručiui“.

Apie Lietuvos partizanų fotografijas – iš nebūties sugrįžusias pokario įvykių liudininkes, fotografus bei jų pavojingą darbą, neįtikėtinos nuotraukų istorijos rubrikoje „Atmintis“.

Rubrikoje „Skanaus“ kunigas Povilas Narijauskas pasakoja, kaip išsikepti savo duoną.


Bernardinai.lt stendo Knygų mugėje ieškokite 5 salėje (numeris 5.D04)