2010 05 31

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„15 maldos dienų su Terese Lizjiete“

Constant Tonnelier. 15 maldos dienų su Terese Lizjiete. Iš prancūzų kalbos vertė ses. Adelė Petraškaitė MVS ir Jūratė Grabytė. – Vilnius: katalikų pasaulio leidiniai, 2010. – 96 p.

„Iš dangaus jums siųsiu rožių lietų.“

Šv. Teresė Lizjietė

Šv. Teresė Lizjietė (1873–1897) – viena iš mylimiausių ir žinomiausių Katalikų Bažnyčios šventųjų, dar vadinama Karmelio gėlele. Misijų globėja ir jauniausia Bažnyčios mokytoja. Grumiantis su išbandymais jos atrastas meilės ir pasitikėjimo kupinas „mažasis kelelis“, pačius „mažiausius“ vedantis šventumo link, tapo švyturiu daugelio žmonių gyvenime.

Tikėti Meile, panirti į Meilę ir Ja gyventi, o kelio pabaigoje sudegti Meilės liepsnose – tokia mūsų kelionė žemėje į naująjį gyvenimą.

Gal Teresėlės kelias galėtų tapti ir mūsų keliu?..

Įsitverkime šios vedlės rankos, kad leisdamiesi šventumo keliu, kuris yra meilės kelias, jaustumės saugiau.

Ši nedidelė mąstymų knygelė kiekvienam padės patirti švelnų mažutėlio nuolankumą ir didelę Jėzaus meilę. Apmąstydamas šv. Teresės Lizjietės mintis, skaitytojas ras pagalbą besimelsdamas ir vienumoje, ir maldos grupėse. Knygelė padės ugdyti bendruomeninį ir asmeninį dvasingumą. Ja rekomenduojama naudotis rekolekcijose.

Leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“ jau yra išleidusi penkias šios serijos knygas. Tai „15 maldos dienų su …“: šv. Augustinu, šv. Kotryna Sieniete, šv. Alfonsu Liguori, šv. Liudviku Monforiečiu ir šv. Faustina Kovalska.