2010 11 17

bernardinai.lt

Bibliotekos pažangai ir Co.

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Kaip prisijaukinti internetą?

Buvusį inžinierių, dabar pensininką Algirdą Giknių sutikome modernioje Birštono biliotekoje. Neseniai septyniasdešimtmetį atšventęs birštonietis kuklinosi kalbėti prieš kamerą, tvirtino, kad esą nieko įdomaus pasakyti negali. Padėjo visagalės bibliotekininkės, kurios daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių yra tapusios ne tik kultūros, bet ir technologinės pažangos amabasadorėmis.

Ar galite patikėti, kad tik tris mėnesius kompiuteriu besinaudojantis Algirdas kasdien internete klausosi radijo čekų kalba ir „skrajoja virš žemės“ su „Google Earth“ programa? Jam internetas tapo kasdieniu bendražygiu, ne tik gelbėjančiu iš nuobuodulio, bet ir leidžiančiu sutaupyti ne vieną litą, gauti visą reikiamą informaciją.

Išmokti naudotis internetu ponui Algirdui daugiausia padėjo bibliotekoje dirbanti Genovaitė, apie kurią jis kalba su didžiule pagarba. Ji esą sugeba net patį didžiausią užsispyrėlį išmokyti atrasti savo kelią interneto platybėse. Pasak Algirdo, sunkiausia ryžtis, o kai jau ryžtiesi, prisijaukinti internetą tikrai įmanoma.

Bernardinai.lt