Sunku skaityti? Padidink tekstą arba klausyk, spausdamas ant aA ar garsiakalbio straipsnio pradžioje. Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Klausyk. Patiko? Gali paremti. Ačiū!

2011 01 14

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Kretingos Šv. Antano dienos centras kviečia tapti geradariais

Kretingos Šv. Antano dienos centras, kurį 2007 m. įkūrė Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolynas ir Margarita Lizdenytė, kviečia įsigyti keturių rūšių 2011 metų kalendorių ir tapti geradariais.

Įsigiję kišeninį kalendoriuką, paaukoję nuo 1 Lt, paremsite Šv. Antano dienos centro projektus: savanorišką projektą: „Kiekvienam vaikui po Didįjį draugą“, pastato, skirto veiklai su socialiai remtinais žmonėmis, renovaciją ir pritaikymą, vaikų neformalaus ugdymo programą „Būkit geri, jeigu galit“.

Įsigydami 12 lapų kalendorių su Šv. Antano dienos centro vaikų piešiniais, paremsite visus projektus iš karto. Auka – nuo 25 Lt.

Kalendorių užsisakyti galima Šv. Antano dienos centre (Vilniaus g. 3, Kretinga), telefonu (8~4)455 8782, el.paštu [email protected],

Šv. Antano dienos centro tikslas – padėti ir rūpintis žmonėmis, išgyvenančiais materialinius sunkumus, krizes ir tais, kurie jaučiasi nuskriausti ar nelaimingi.

Šv. Antano centras įsikūręs parapijos namuose kasdien dirba su 7–17 amžiaus vaikais ir paaugliais iš įvairias krizes patiriančių šeimų, ateinančiais po pamokų. Šiuo metu centre yra vykdomi įvairūs projektai, tarp kurių – neformalaus ugdymo programa „Būkit geri, jeigu galit”, kurios nuolatinė ir pagrindinė veikla yra vaikų ugdymas ir socializacija, savanorių ir vaikų programa „Big Brothers Big Sisters“ remiasi paprasta idėja – pasitikėjimu paremtos draugystės tarp suaugusiojo (paruošto savanorio) ir vaiko kūrimu, vaikų, jaunimo, savanorių ir darbuotojų dvasinis ugdymas, bendradarbiaujant su broliais ir sesėmis vienuoliais.

Centras organizuoja ir nuolat rūpinasi, kad vaikai ir jų šeimos būtų aprūpinti būtiniausiais drabužiais ir avalyne, išskirtiniais atvejais rūpinasi medicinos paslaugų organizavimu ir apmokėjimu bei dalyvauja „Maisto banko“ projektuose. Organizacijos būstinėje nuolat dalijamas labdaringai gautas maistas bei apranga.

Pasak Šv. Antano dienos centrų darbuotojų, pagrindiniai jų tikslai – tarnauti Dievui ir Bažnyčiai, padėti vaikams, paaugliams ir jaunimui, išgyvenantiems šeimoje įvairias krizes, bei jų šeimoms pažinti Dievo meilę, įvairiais būdais parodyti jiems gėrio atspindžius, padėti atrasti ir dalytis gėriu savo pačių gyvenime.

Kadangi organizacija įkurta prie Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolyno, tad nuolat dvasinę ir moralinę pagalbą gauna iš brolių pranciškonų. Glaudų bei aktyviai savanorišką ryšį palaiko su seserimis pranciškonėmis misionierėmis, Motinos Teresės, Marijos nepaliaujamos pagalbos seserimis. Užtarimo malda nuolat palaiko Šv. Klaros seserys.

Daugiau informacijos www.svantanodc.lt

Negali skaityti?

Spausk ant garsiakalbio ir klausyk. Išklausei? Patiko? Gali prisidėti paremdamas.

Paremsiu