2011 01 25

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Grupė „Rezervuota“. Muzika paprasta, bet įvairi

Ilgą laiką buvo dvi merginos iš pajūrio – Gintarė ir Greta, kurios pirmiausia – geros draugės, o tik po to – grupės narės. Duetas kelis metus muzikinę veiklą plėtojo ekspromtu – kai norėjo, kad skambėtų fleita – kvietėsi fleitininką, o kitą kartą jau grojo ir su visa gyva grupe.

Atvažiavus studijuoti į sostinę, „Rezervuotai“prasidėjo naujas etapas – padaugėjo koncertų, dalyvavimų įvairiuose festivaliuose, projektuose, konkursuose. Pamažu į grupę įsiliejo gitaristai Mantas ir Justas. Naujai „Rezervuota“ suskambėjo prisijungus smuikininkui Tadui. Pasak Gintarės, su daugiau muzikantų grupės muzika skamba profesionaliau ir įdomiau.

Nors grupės branduolys yra Gintarė ir Greta, visgi dabar „Rezervuotą“ dažniausiai galima išgirsti grojant šešiese: Gintarė Paulikaitė – vokalas, ukulelė, Greta Šateikytė – perkusija, kachonas (kuris ne vienam yra sukėlęs klausimą „O kas čia per dėžė?“), Mantas Zigmantas – gitara, ukulelė, Justas Grigaravičius – gitara, Tadas Dešukas – smuikas, Bernardas Prušinskas – bosinė gitara.

Iš pradžių „Rezervuota“ vertino kūrybos ir atlikimo paprastumą, bet pasikeitus grupės sudėčiai muzika išsirutuliojo iki acoustic, funk arba to, ką paprasčiau pavadinti galima tiesiog other.