Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2011 03 22

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kaip išmokyti vaiką matematikos?

Viena turtinga žydų šeima niekaip negalėjo išmokyti sūnaus Dovydo matematikos. Kvietė korepetitorius – nepadėjo. Vaikas išsiblaškęs, negali suprasti, kas jam aiškinama, nesistengia. Siuntė į specialius mokymo centrus – nepadeda.  Po ilgų bandymų šeimai buvo pasiūlyta vaiką nusiųsti į katalikišką mokyklą, nes esą ten dirba gabus mokytojas.

Jau po pirmos dienos katalikiškoje mokykloje Dovydo nebuvo galima pažinti – tik grįžęs jis puolė studijuoti matematiką. Mokėsi iki vėlyvo vakaro. Kitą dieną situacija pasikartojo. Pagaliau po kurio laiko vaikas atnešė tėvams pažymių knygelę, kurioje jo pastangos matematikos srityje buvo įvertintos „puikiai“.

Tėvai negalėjo tverti iš džiaugsmo. Jie nuskubėjo pas Dovydo matematikos mokytoją ir jam karštai dėkojo. Šis nelabai suprato, už ką jam dėkojama, bei teigė nedirbęs specialiai su Dovydu.

Kai vakare tėvai paklausė sūnaus, kas paskatino ji tapti tokiu uoliu mokiniu, jis niūriai atsakė:

– Pačią pirmą dieną, kai įėjau į mokyklą, pamačiau ant sienos siaubingą perspėjimą – ten kabėjo ant pliuso ženklo vinimis prikaltas kruvinas jaunuolis. Supratau, kad čia į matematiką žvelgiama rimtai ir geriau nejuokauti.

Bernardinai.lt

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite