Sunku skaityti? Padidink tekstą arba klausyk, spausdamas ant aA ar garsiakalbio straipsnio pradžioje. Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Klausyk. Patiko? Gali paremti. Ačiū!

2011 04 07

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje – tapybos darbų paroda „Septyni jausmai pagal Jobo dramą”

Vilniuje, Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje 2011 balandžio 10 atidaroma Birutės-Nomedos Aukštuolytės – Kisielytės – Stankūnienės tapybos darbų paroda „Septyni jausmai pagal Jobo dramą“. Paroda veiks iki 2011 gegužės 1 d.

Tai 7 tapybos darbai, kurie eksponuojami kartu su tekstais iš Šv. Rašto Jobo knygos

„Šioje parodoje savo abstrakčios tapybos darbais bandau kalbėti apie jausmus, kuriuos patiriame kelyje į atleidimą. Kai jaučiamės nepelnytai įskaudinti ar sužeisti, kai negalime suvokti ir suprasti savo patiriamos kančios priežasties ir prasmės, kada jaučiamės bejėgiai ir visiškai apleisti, kaip vaikai netekę tėvų meilės. Neapsakoma, sunkiai suvokiama kančia žaloja vaiko širdį, kai jį atstumia, palieka, skriaudžia jam patys artimiausi žmonės – tėvai.

Suaugę mes suprantame, kaip sužeistos mūsų širdys ir kaip mums reikalinga gydančios meilės galia bei atleidimas ir susitaikymas.

Šis tapybos darbų ciklas buvo skirtas Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų dešimtmečiui. Vėliau paroda buvo eksponuota Vytauto bažnyčioje Kaune, Liuteronų bažnyčioje Vilniuje, Pavilnio rekolekcijų namuose, Šventežerio bažnyčios parapijos namuose, Guronių rekolekcijų namuose

Labai džiugu, kad abstrakti mano pasaulėjauta nesvetima nei kaimo, nei miesto žmogui. Tai man didelė vertybė.“ – sako autorė

Šiuos ir kitus menininkės darbus taip pat galima pamatyti galerijoje „ Menų dirbtuvės“, įsikūrusioje Vilniuje, Liejyklos 4 bei internatinėje svetainėje www.menudirbtuves.lt.

Birutė-Nomeda Aukštuolytė – Kisielytė – Stankūnienė gimė 1963 metais. 1987 baigė Kauno technologijos universitetą, 2009 – Vilniaus dailės akademiją.

Negali skaityti?

Spausk ant garsiakalbio ir klausyk. Išklausei? Patiko? Gali prisidėti paremdamas.

Paremsiu