2011 04 10

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Gimnazistai. Tipai ir stereotipai

 

Penktojoje vaidybinės diskusijų laidos „Gimnazistai“ dalyje jauni žmonės kalba apie socialinius stereotipus. Kaip reaguojame į vienokius ar kitokius gyvenimo kelyje sutinkamus žmones? Kokius išankstinius nusistatymus jiems taikome? Kokius stereotipus jauni žmonės dažniausiai pastebi ir mini? Vystyti diskusiją gimnazistams šį kartą padeda laidos svečias Rimas Šapauskas, kurio kuriami personažai dažnai įkūnija tam tikrus visuomenėje vyraujančius stereotipus.

„Gimnazistai“ – tai laida, kurioje keliami bei sprendžiami svarbūs klausimai visiems maištingiems, reikliems ir principingiems jauniems žmonėms. Šioje studijoje visi drauge nuoširdžiai ieško galimų sprendimų iš bauginančių aklaviečių ir daugialypių situacijų. Čia paaugliui ne tik suteikiama galimybė kalbėti, bet ir tikrai girdima jo nuomonė. Gausus būrys kūrybingų, išradingų, geranoriškų ir žingeidžių paauglių vaidybinėje laidos dalyje atkuria tas mūsų kasdienio gyvenimo akimirkas, kurios sukelia daugiausiai emocijų, nerimo, aistrų, nusivylimo ir apmaudo.

TV laidų ciklą „Gimnazistai“ kuria VšĮ „Gimnazistai“. Laidos rodomos per Baltijos televiziją (BTV). Projekto rėmėjai: Europos socialinio fondo agentūra, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Laidų režisierė ir vedėja Elena Martinonienė.