2011 04 26

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Krikščioniško roko grupė „GYVAI“ išleidžia velykinį singlą

Vilniečių roko grupė GYVAI išleidžia naują, velykinį singlą „Amžinai gyvent“, kuris pristato ir šviežią, jau ketvirtąjį grupės albumą „– / +“.

„Tai daina apie Jo ir jos, Gyvenimo ir mirties, kovą, kuri nuolat vyksta mumyse ir aplink mus, bet laimi tik kuris nors vienas“, – sako Milda Kriščiūnaitė, GYVAI vokalistė ir dainos autorė. – „Tikslingai leidžiame singlą Velykų laiku, kai Prisikėlimo tema yra aktuali. Kas prisikelia, kodėl ir apskritai – kas per šventė yra Velykos, suprantama labai skirtingai. Dainoje išgirsite mūsų versiją.“ Anot grupės narių, tai taip pat yra savotiškas velykinis sveikinimas ir dovana GYVAI  gerbėjams. „Be to, ir grupės pavadinimas įpareigoja turėti nors vieną dainą apie gyvybę“, – juokauja GYVAI bosistas Dima Škulis.

Dainos „Amžinai gyvent“ įrašo galima klausytis tik internetu:Atliekamą gyvai šią dainą galėsite išgirsti gegužę, ketvirtojo albumo pristatymo koncertuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose.

Iki šiol grupė yra išleidusi tris albumus, tris vaizdo klipus, pelniusi įvairių alternatyviosios muzikos apdovanojimų, o šiais metais švęs 10-ąjį savo gimtadienį.

GYVAI informacija