2011 05 31

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Nacionaliniame dramos teatre – M. K. Čiurlionio fondo organizuojamas renginys „Vaikai – vakams“

Birželio 1-oji – tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga M. K. Čiurlionio fondas organizuoja labdaringą šventę vaikų dienos centrų, rūpybos centrų ir globos namų auklėtiniams. Renginys vyks Lietuvos Nacionalinio Dramos Teatro mažojoje salėje, trečiadienį, 17-ą valandą.

Renginyje išvysime Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Raganiukė“ teatro trupę „Bevardžiai“ ir jų spektaklį „Ramunėlė“ pagal A. Kazlovo pasakas. Spektaklį režisavo Audronė Masiukienė ir Asta Bieliauskaitė. Taip pat vaikus džiugins teatro būrelio sukurtas ir suvaidintas pantomimos etiudas. Šoks ir baleto studija „Gracija“, atliksianti pjesę „Pabudimas“ (choreografija – Vitalijos Jakaitytės). VŠĮ „Pro Coaching“ vaikams paruošė žaidimą-siurprizą, o muzikos garsais susirinkusiuosius apdovanos Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinė, smuikininkė Marija Pranskutė. Šio renginio tikslas – suteikti neišdildomų įspūdžių vaikų dienos centro, globos namų, rūpybos centrų vaikams, linksmai paminėti Tarpautinę vaikų gynimo dieną, skatinti edukacinę veiklą bei motyvuoti vaikus aktyviai dalyvauti kultūrinėje erdvėje.

Tai jau šeštasis labdaringas M. K. Čiurlionio fondo renginys, įeinantis į labdaringą edukacinį fondo projektą „Augame su Čiurlioniu“. Jau buvo aplankyti laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus”, Vilniaus miesto neįgaliųjų vaikų pensionas, Vilniaus II-ieji vaikų globos namai, Lentvario vaikų globos namai, Vilniaus specialioji mokykla „Atgaja“.

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.