Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2011 09 02

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

BERNARDINAI TV: Deimantas Žemaitis. Labai svarbu suvokti, kad sveikstu dėl savęs

Tęsiame laidų ciklą apie priklausomybes „Sveikas, gyvenime“. „Priklausomybė – tai liga, kuri neleidžia užsimiršti, jog esi priklausomas“, – teigia Deimantas Žemaitis, Vilniaus Bernardinų priklausomų asmenų dienos centro socialinis darbuotojas. Jis kartu su sveikstančiais nagrinėja atkryčio reiškinį, jo prevenciją.

Anot pašnekovo, sveikimo procese atkrytis neišvengiamas, turima omenyje ne svaigiųjų medžiagų vartojimas, o savijautos pablogėjimai, galintys kreipti sveikstantį  vartojimo link. Todėl labai svarbu mokytis pažinti save, atpažinti savo tikruosius jausmus, suvokti, kad gyvenimas susideda ne vien tik iš gražių jausmų, euforinės būsenos ir materialiai turtingo gyvenimo, bet ir iš supratimo, jog nuo gyvenimo yra neatsiejamos ir nemalonios situacijos, pyktis, nusivylimai… Pasak Deimanto, jei noriu blaiviai ir sveikai gyventi, turiu keisti savo mąstymą ir ieškoti naujų kelių, iškilusių sunkumų sprendimui.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu