Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2011 09 08

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Atleidimas šeimoje

Ši Bernardinai TV laida pirmiausia skirta visiems sutuoktiniams. Norime priminti galingiausią šaltinį, galintį užgesinti tarpusavio santykiuose beįsiplieskiančius gaisrus – tai atleidimas.

Naivu tikėtis, kad net ir vienas kitą mylinčių žmonių santykiuose galima išvengti aštrių kampų ir nuoskaudų. Juk šeima – tai dramatiškas dviejų skirting pasaulių susitikimas. Kiekvienas ateiname su savo įpročiais, charakteriu, lūkesčiais ir psichologinėmis žaizdomis. Tiek atleisti kitam, tiek pačiam prašyti atleidimo nėra paprasta.

Kaip laidoje pabrėžia psichologas Algis Petronis, atleidimas ir susitaikymas nėra viena ir tas pats. Susitaikymas be atleidimo – tai ne išspręsta, bet atidėta problema. Psichoterapeutas taip pat pabrėžia, kad atleidimas – tai ne momentinis impulsas, bet kelias, turintis savo logiką ir struktūrą.

Laidoje girdėsite ne tik profesionalaus psichoterapeuto, bet ir Inesos Čaikauskienės, prieš tris metus sukūrusios šeimą ir sutikusios pasidalinti patirtimi, mintis, kaip jai pavyksta mokytis atleisti, gesinti nesutarimų žiežirbas šeimoje.

Tikime, jog laida apie atleidimą suteiks ir visiems jos žiūrovams stiprybės kasdieniame gyvenime išmintingiau, kantriau spręsti iškylančius nesutarimus, padės vaduotis nuo tikrų ir tariamų nuoskaudų.

Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2011 m. priemonių plano įgyvendinimui.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu