Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2011 09 20

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Mamų klubas“: kiekvienai mamai reikia augti

Jau dvyliktus metus Vilniuje, Pilaitės mikrorajone, gyvuoja „Mamų klubas“, kuriame kartą per savaitę susirenka mamos, auginančios ikimokyklinio amžiaus vaikus.

„Mes norime įkvėpti, palaikyti, ugdyti visas ikimokyklinukų mamas“, – sako klubo narės. Čia nėra konkurencijos, pavydo, pykčio priepuolių ar ko nors panašaus. Visos moterys yra tos pačios malonės dalininkės – jos augina vaikus, dažnai jaučiasi kaip nusivylusios namų šeimininkės, tačiau mokosi į gyvenimą žvelgti optimistiškai ir skleisti gėrį aplinkiniams, žinoma, – pirmiausia savo šeimai.

Atrodo, joms pavyko atrasti tinkamą receptą – bendra kūrybinė veikla, susitikimai su psichologais, šeimų konsultantais, dalijimasis atžalų auginimo rūpesčiais ir džiaugsmais padeda mamoms ne tik prasiblaškyti nuo kasdienės rutinos, bet ir įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. O kai kurios prisipažįsta, jog „Mamų klubas“ apskritai pakeitė požiūrį į motinystę…

Tikime, kad šių moterų pavyzdys taps įkvėpimo šaltiniu visoms vaikus auginančioms moterims, ir klubų, kurių gyvavimui pakanka tik noro, atsiras visoje Lietuvoje.

Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2011 m. priemonių plano įgyvendinimui.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu