Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2011 11 04

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

SOTAS: darbą su šeima pradedame nuo santykio kūrimo

„Pradedame nuo pozityvumo ir santykio kūrimo“, – taip savo veiklą organizacijoje SOTAS apibūdintų dažnas jos darbuotojas ar savanoris. Beveik prieš dešimtmetį bendraminčių grupelės įkurta socialinę veiklą vykdanti organizacija šiandien daugiausia dėmesio skiria šeimoms, norinčioms įsivaikinti, vaikams, augantiems globos namuose ar stokojantiems dėmesio šeimose, rūpinasi šeimoms ir vaikams palankios aplinkos kūrimu, yra įsteigusi Vaikų ir jaunimo dienos centrą.

Savo veikloje SOTAS vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis ir ypatingu metodu, skatinančiu kurti santykį ir pradėti nuo pozityvumo, ugdantį bendradarbiavimą ir partnerystę. Kaip šie principai atsispindi kasdienėse veiklose – laidoje pasakoja SOTE dirbantys socialiniai darbuotojai, psichologai ir organizacijos veiklų koordinatoriai.

Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2011 m. priemonių plano įgyvendinimui.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite