2011 11 29

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

D. Ross Campbell „Kaip mylėti savo vaiką“

D. Ross Campbell. Kaip mylėti savo vaiką. Iš anglų kalbos vertė Liudmila Burdulienė. – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2011. – 188 p.

Vaikų auklėjimas yra sudėtingas uždavinys, todėl dauguma tėvų susiduria su dideliais sunkumais. Juos įveikti padės ši knyga, kurios tikslas – mokyti kryptingai dirbti norint sulaukti sėkmės auginant ir lavinant savo vaikus.

Dr. Rosas Kempbelas atskleidžia jų emocinius poreikius ir pasiūlo tėvams būdų, kaip jie gali padėti savo vaikui pasijusti tikrai mylimam ir priimtam. Moko mylėti savo vaiką visomis ugdymo aplinkybėmis: nuo fizinio prisilietimo iki disciplinos, nuo pripažinimo iki dvasinio lavinimo.

Autorius tėvų nesigaili, bet ir nesmerkia, o greičiau padeda būti kitokiais – kur kas pažangesniais ir sėkmingesniais tėvais, vykdant nuostabią, bet bauginančią savo užduotį. Besąlygiška meilė, vaiko pyktis, drausmė ir kiti klausimai knygoje nagrinėjami paprastai ir suprantamai, siekiant parodyti, kokio požiūrio į vaikų auginimą ir auklėjimą apskritai reikėtų laikytis.

Daktaras Donaldas Rosas Kempbelas (Donald Ross Campbell) yra psichiatras, dirbantis su suaugusiaisiais, paaugliais ir vaikais. Jis – garsus knygų ir paskaitų apie vaikų ir tėvų santykius autorius. Lietuvoje išleista ir didelio pasisekimo sulaukė jo knyga „Kaip mylėti savo paauglį“ (leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“, 1998, 2008, 2010).