2012 03 06

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

G. Norvilo knygos „Išlydžių zonos“ pristatymas

Vasario pabaigoje Vilniaus knygų mugės vienoje iš konferencijų salių vyko Gyčio Norvilo poezijos rinkinio „Išlydžių zonos“ pristatymas, kuriame dalyvavo knygos autorius, „Vario burnų“ kūrybinių dirbtuvių meistras Tomas S. Butkus, poetai Dainius Gintalas ir Donatas Petrošius, bardas Gediminas Kajėnas.

„Savęs ypatingu poetu, literatu ar pan. aš nelaikau, net nežinau, ar apskritai turiu talentą, man tai neįdomu, aš tik bandau šį tą išsiaiškint …“ Taip yra rašęs poetas Gytis Norvilas (g. 1976) tik ką išleidęs jau trečiąją poezijos knygą „Išlydžių zonos“, kurioje tęsia savo avangardinės poetikos eksperimentus žaisdamas archajiškais įvaizdžiais, kalbos ritmu, nestandartinėmis raiškos formomis ir taip mėgindamas nutverti už uodegos pasaulį…

„Išlydžių zonos“ – trečiasis konceptualus poeto eilėraščių rinkinys. Kompoziciškai vientisa ir  vizuali knyga vainikuoja brandžius avangardinės poetikos eksperimentus, atliktus ankstesniuose poezijos rinkiniuose – ,,Akmen-skeltės“ (2002) ir „Skėrių pusryčiai“ (2006).