Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2012 03 26

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Lietuvos ambasadoje JAV pristatyta knyga apie Holokaustą

Lietuvos ambasadoje Vašingtone kovo 22 dieną surengtas Ellenos Cassedy knygos „Me esame čia: lietuviško Holokausto istorija“ pristatymas, kuriame diskutuota apie skaudžią žydų ir lietuvių tautų praeitį bei bendros ateities perspektyvas, praneša Užsienio reikalų ministerija.

Knygos autorė, rašytoja ir žurnalistė E. Cassedy su susirinkusiais dalinosi įspūdžiais, patirtais Lietuvoje renkant medžiagą būsimai knygai.

„Lietuvoje aš ne tik tyrinėjau savo šeimos istoriją, bet ir sutikau daug nuostabių žmonių, kurie stengiasi, kad Lietuva geriau pažintų savo istoriją. Buvau sujaudinta jų pastangomis peržengti kultūrinius skirtumus. Mano knygoje pasakojamos tiek mano, tiek jų istorijos“, – teigė E. Cassedy.

E. Cassedy informavo, kad balandžio 29 d. Balzeko lietuvių kultūros muziejuje, Čikagoje, bus rengiamas įdomus istorinės atminties ugdymo projektas „Prisilieskime prie istorijos“ (Hands Across History), kurio metu ji savo knygą pristatys kartu su rašytoja Rūta Šepetys, knygos „Tarp pilkų debesų“, pasakojančios apie į Sibirą ištremtos lietuvių mergaitės likimą, autore.

E. Cassedy knygą „Mes esame čia: lietuviško Holokausto istorija“ netrukus bus galima perskaityti ir lietuvių kalba. Jos pristatymas Lietuvoje, dalyvaujant pačiai autorei, rengiamas gegužės 24 d. Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite