Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos vyskupai lankosi Lenkijoje

Lenkų katalikų žinių agentūra KAI praneša apie grupės vyskupų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos vizitą keliose vakarinio Lenkijos pakraščio vyskupijose. Ketvirtadienį jie lankėsi Štetine, susipažino su šioje vyskupijoje taikomomis sielovados programomis ir katalikiškų institucijų administravimo metodikomis, taip pat su Bažnyčios išvystyta karitatyvine veikla ir katalikiškais slaugos namais, informuoja Vatikano radijas.

Svečiai kartu su keliais Lenkijos vyskupais ketvirtadienio pavakare koncelebravo Mišias Štetino katedroje. Mišioms vadovavo Lietuvos ir Lenkijos episkopatų kontaktinės grupės narys Drohičino vyskupas Antoni Dydycz; homiliją sakė tai pačiai grupei priklausantis Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila. Vizito programoje taip pat numatytas apsilankymas lietuvių lakūnų Dariaus ir Girėno žuvimo vietoje. Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos vyskupų vizitą užbaigs dalyvavimas šv. Vaitiekaus atlaiduose, kurie šį sekmadienį vyks Lenkijos primų sostinėje Gniezne.

Lietuvos ir Lenkijos episkopatų kontaktinėje grupėje Lietuvos Bažnyčiai atstovauja Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas ir Vilniaus augziliaras vyskupas Arūnas Poniškaitis.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.