Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2012 07 11

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Jaunųjų ateitininkų stovykloje viešėjo Apaštališkasis nuncijus arkivyskupas L. Bonazzi

Nuo liepos 3 d. Berčiūnuose, Panevėžio r. vyksta jaunųjų ateitininkų sąjungos organizuojama vasaros stovykla „Mylėk ir daryk, ką nori“. Į ją atvyko apie 120 jaunųjų stovyklautojų, kuriais jau antra savaitė rūpinasi gausi vadovų komanda.

Anto Beno Ališausko nuotrauka

Stovyklos pagrindinė tema – meilė. Atrasti jos šaltinį ir atpažinti skleidimąsi kiekviename žmoguje padėjo liepos 8 d. į stovyklą atvykęs apaštališkasis nuncijus arkivyskupas Luigi Bonazzi. Savo paskaitoje garbingas svečias stovyklautojų klausė, kodėl diena užleidžia vietą nakčiai, kodėl lietaus vanduo vėl pakyla į dangų ir kodėl nesulaukęs kitų šypsenos, ją skuba dovanoti pirmas. Atsakymas į šiuos klausimus buvo labai paprastas – iš meilės. Šiltas susitikimas su nuncijumi paliko didžiulį įspūdį visiems Jo nekantriai laukusiems. Vieni kalbėjo: „Galvojau, kad nuncijus bus kaip žvaigždė, neprieinamas, o jis net ant mano sulūžusios rankos tvarsto pasirašė.“

Stovykloje šv. Mišių metu jaunojo ateitininko įžodį duos ir sekti Kristumi prisieks septyni moksleiviai iš Alytaus šv. Benedikto gimnazijos, Panevėžio šv. Kazimiero ir Vilniaus Juozo Girniaus kuopų.

Ateitininkų vasaros stovykloje „Mylėk ir daryk ką nori“ vis dar keliama ir nuleidžiama Lietuvos vėliava, sportuojama, dainuojama, žaidžiama, šokama, meldžiamasi, bendraujama ir laukiame stovyklos kulminacijos – talentų vakaro.

Jaunųjų ateitininkų vasaros stovykla
Jaunųjų ateitininkų vasaros stovykla
Jaunųjų ateitininkų vasaros stovykla

Parengė Mintautė Šeškaitė

Anto Beno Ališausko nuotraukos

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite