Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2012 10 04

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Rima ir Vyrenijus: Griaunant įvaikinimą gaubiančius mitus

Vis dažniau ir garsiau kalbama, kad šeima – tai ne idiliškas paveikslėlis ar epizodas iš romantinio filmo su laiminga pabaiga. Veikiau tai nuolatinis darbas ir kūryba, apsisprendimas, keičiantis ne tik sutuoktinių, bet ir vaikų gyvenimus.

Rima ir Vyrenijus, vilniečių šeima, atvirai ir be užuolankų pasakojantys apie tai, kaip priėmė sprendimą įsivaikinti vaikus. Nepabūgę nei visuomenės spaudimo, nei apie įvaikinimą sklandančių mitų, jie apsisprendė patys ir drąsina šiuo keliu pasukti kitus.

Pasak jų, besąlygiška, išankstinių nuostatų nekaustoma meilė ir atviras žvilgsnis į naują šeimos narį – svarbiausia visų neišvengiamai kylančių, tačiau taip pat neišvengiamai praeinančių sunkumų sprendimo sąlyga.

Ši laida apie džiaugsmą auginti ir augti, keistis ir keisti, duoti ir gauti, nepriklausomai nuo vaikus ir tėvus siejančio ryšio kilmės.

Ciklas „Auginti ir augti”. Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2012 m. priemonių plano įgyvendinimui.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite