2013 02 18

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Išrinkta nauja Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus valdyba

Naujiems metams prasidėjus Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus susirinkime buvo išrinkta ir nauja valdyba. Pirmininko pareigas iš Sauliaus Miliaus perėmė Marius Vaščega, vicepirmininke išrinkta Miglė Niauraitė, valdybos nariais – Vita Juknevičiūtė, Audronė Steiblytė, Simonas Vileikis, Arūnas Rakauskas bei Kristina Janušauskaitė.

Susirinkimo metu taip pat buvo nuspręsta plėsti skyriaus veiklą, įtraukiant į ją ne tik teisininkus, bet ir kitus profesionalus, dirbančius teisinėje srityje Belgijoje ir aplinkinėse šalyse.   

Naujai išrinktas pirmininkas Marius Vaščega po balsavimo sakė: „Džiaugiuosi kolegų palaikymu ir laukiu naujų iššūkių pirmininko poste. Malonu matyti, kad mūsų komanda pasipildė naujais veidais ir neabejoju, kad bendromis jėgomis ir su naujomis idėjomis plėsime savo veiklą ir toliau garsinsime Lietuvos teisininkų vardą.“ 

Pirmojo pasitarimo metu naujoji valdyba aptarė pirminius planus 2013 metams, kurie taip pat bus reikšmingi Lietuvai perimant pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai vos po kelių mėnesių. Toks svarbus uždavinys Lietuvos institucijoms padės LTD Briuselio skyriui išplėsti savo veiklą bei suburti dar daugiau lietuvių teisininkų ir kitų sričių profesionalų Europos sostinėje. Naujoji valdyba taip pat palaikė pasiūlymus skatinti glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis profesionalų organizacijomis, pvz., Londono Sičio lietuvių klubu, „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) organizacija, toliau palaikyti mentorystės projekto „LT Big Brother“ idėją.   

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.