Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2013 03 10

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Režisierius Gela Kandelakis: „Šešėlių teatras – arčiausiai muzikos ir poezijos“

Režisierius Gela Kandelaki

Kovo 12 ir 30 dienomis Vilniaus mažajame teatre įvyks aktorių ansamblio „Degam“ spektaklio „Berniukas ir žuvėdros“ (rež. Gela Kandelakis (Gruzija) ir Vytautas V. Landsbergis) premjera.

Spektaklis „Berniukas ir žuvėdros“ pastatytas V. V. Landsbergio to paties pavadinimo apysakos motyvais: žvelgiant dešimtmečio vaiko akimis nagrinėjama tėvų skyrybų tema.

Spektaklis gimė įkvėptas Gruzijos valstybinio rankų šešėlių teatro „Budrugana–Gagra“, kuris savo įsimintinais spektakliais, rodytais ir Lietuvoje, sužavėjo publiką. Tai vienintelis toks, analogų pasaulyje neturintis teatras, kuriame skirtingai nuo Japonijos ir Kinijos šešėlių teatrų, veiksmas įkūnijamas vien aktorių rankų pirštų šešėliais. Šio teatro įkūrėjas ir vadovas, garsus kino ir teatro režisierius G. Kandelaki jaunuosius ansamblio „Degam“ aktorius pakvietė į Tbilisį išmokti unikalios vaidybos technikos, vėliau ir pats atvyko į Vilnių repetuoti spektaklį „Berniukas ir žuvėdros“.  

Vilniuje viešintis režisierius Gela Kandelakis ir aktorių ansamblio „Degam“ aktorė Indrė Mickevičiūtė dalinasi savo mintimis apie rankų šešėlių teatrą ir jo galimybes. 

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite