2013 09 11

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Sostinės Šv. Jono gatvės galerija kviečia į devintąją Baltijos medalių trienalę

Rugsėjo 11 d. (trečiadienį) 17 val. Šv. Jono gatvės galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius) atidaroma devintoji Baltijos medalių trienalė, kurioje dalyvauja Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos dailininkai ir svečio teisėmis – Japonijos medalininkas Masaharu Kakitsubo. Skulptoriai, tapytojai, grafikai, juvelyrai, keramikai pasiskirstę į dvi grupes: tęsiančius tradicijas ir ieškančius modernių formų, plastikos, vaizdinių, spalvinių sprendimų. Aktyvėja jaunųjų dailininkų domėjimasis šiuo labai intensyvaus darbo reikalaujančiu žanru.

Ekspozicija atskleidžia kiekvienos šalies požiūrį į medalio meno estetiką, tematikos pobūdį ir svarbą. Lietuvos medalininkai akcentuoja Kristijono Donelaičio asmenį ir jo kūrybą, o „Lietuvos monetų kalykla“, „Alpera“ – tiražinio medalio galimybes ir išskirtinumą.

Vėliau paroda bus perkelta į Latviją. Tarptautinės medalių federacijos FIDEM nariai savo kūrinius pristatys Bulgarijoje vyksiančiame kongrese.

Parodos kuratorius – Antanas Olbutas.

Ekspozicija veiks iki 2013 m. spalio 5 dienos.

Kviečiame remti Bernardinai.lt

Jei mus skaitote, žiūrite ar klausotės, galite prisidėti ir prie mūsų gyvavimo, taip tapdami misijos įgyvendinimo partneriais.

Taip, paremsiu