2014 05 09

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Seime vyks konferencija „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“

Gegužės 14 d. 13 val. Seime, Kovo 11-osios salėje, vyks konferencija „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“.

Šiais metais Tarptautinę šeimos dieną minėsime jubiliejinį 20-ąjį kartą. Generalinės Jungtinių Tautų Asamblėjos sprendimu, šią dieną pasaulio bendruomenės dėmesys atkreipiamas į daugybę problemų, kurios iškyla šeimose.

Konferencijoje „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“ bus pristatyti aktualūs politiniai ir ideologiniai iššūkiai šeimai.

Pagrindinė konferencijos pranešėja – vokiečių sociologė, publicistė ir knygų autorė Gabriele Kuby. Ji pakviesta kalbėti apie Gender ideologiją, kaip naująją šeimos žlugdymo ideologiją, griaunančią žmonių visuomenės pagrindus. Remdamasi faktais, pranešėja atskleis politikams ir plačiajai visuomenei kaip naujoji ideologija griauna sveikas socialines struktūras, kaip ši ideologija įsitvirtina, nors dauguma žmonių instinktyviai suvokia, kad ji yra klaidinga.

Konferencijos pabaigoje vyks diskusija, kurioje kviečiami pasisakyti parlamentinės grupės „Už šeimą“ nariai, Seimo frakcijų atstovai bei visi aktyvūs piliečiai. Konferenciją organizuoja parlamentinė grupė „Už šeimą“, Šeimos institutas, Krikščioniškas pilietinio veikimo forumas ir Laisvos visuomenės institutas.

Būtina išankstinė registracija el. paštu: [email protected] (nurodyti vardą ir pavardę). Įėjimas į konferenciją per Seimo I rūmus su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Tą pačią dieną nuo 17 val. vyks diskusija „Kodėl aš?“ su G. Kuby apie aktyvaus pilietinio veikimo svarbą Domus Maria konferencijų salėje, Aušros Vartų g. 12.

Susitikime G. Kuby atkreips dėmesį į tai, kad kol visuomenė pabus iš nuolatinės gerovės, demokratijos ir religijos laisvės sapno, naujasis totalitarizmas bus toli pažengęs.

Kviečiame dalyvauti, aktyviai diskutuoti, pasinaudoti proga užduoti klausimus sociologei, publicistei ir knygų autorei G. Kuby, vienai pirmųjų, įspėjusių visuomenę apie Gender ideologijos pavojingumą. Diskusijoje taip pat dalyvaus gydytojas psichiatras G. Vaitoška.

Diskusijos trukmė iki 2 val. Registracija:  http://www.seimos.org/diskusija-kuby/

Renginių metu bus galima įsigyti „Artumos“ leidyklos išleistą G. Kuby pirmąją knygą lietuvių kalba „GENDER REVOLIUCIJA. Buldozerinis reliatyvizmas“.